Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добро утро на всички. Така след дълъг размисъл вече съм решил да купувам видеокарта но.

Спрях се на R9 270X производител ASUS тази е най евтината 369лв.

Компа се ползва главно за интернет и вечер кат се прибера от работа искам да си поцъкам Калл оф дути като доброто старо време  :) 

Сега най интересното, вечер смятам да ползвам компа за копач на виртуални валути (нощна тарифа Енерго-про :wink12: ). И тук ми трябва страшно много вашето мнение, защото нищо не разбирам от копаене.

Дали си струва да купя тази видеокарта или да взема нещо до 200 лв.

ще се купува на изплащане така че до 400лв. Мога да отделя за видео

Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://nikem-bg.net/computer-components/SAPPHIRE-DUAL-X-R9-270X-2GB-GDDR5-OC-WITH-BOOST/description.html

Както виждаш тая 270Х е доста по-евтина. Асус никога не е най-евтината а по-скоро обратното.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За копаене с една R9 270X няма никакъв смисъл. За да има възвращаемост ти трябват доста добро дъно, захранване и поне две R9 280X за начало. И е добре щом ще се "копае" това да е постояно, а не само през нощта. За "копаене" се изисква добра инвестиция, като след 2-3 месеца ще е избиеш може би, но зависи от много фактори и доста четене в началото. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не смятам да копая интензивно, и не искам да инвестирам много. Просто мерак та да видя за какво става дума.

п.п. Да наистина тази 270х е по евтина

Аз се бях загледан за тази http://www.emag.bg/video-karta-asus-amd-radeon-r9-270x-2048mb-gddr5-256bit-dvi-hdmi-pci-e-r9270x-dc2t-2gd5/pd/DM87JBBBM/

Редактирано от Илхан (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.