Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!
Относно темата имам 2 проблема свързани с facebook.
1. Проблема ми е, че като активирам "Login Approvals" в facebook ми изпраща потвърждаващ код на номера ми който съм добавил, но не получавам никакъв код на телефона си ?

2. Другия ми проблем е, че махнах старият имейл от профила си и си сложих нов, но защо когато се логвам в facebook мога да влизам и със стария си имейл ? 

Благодаря предварително! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По първия въпрос, рестартирай си телефона. При мен се показха после смс-сите.

Пробвах не става   :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чакаш ден-два... нищо друго не се сещам. А сигурен ли си, че си въвел правилния номер? Да не си объркал някоя цифра?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами чакаш ден-два... нищо друго не се сещам. А сигурен ли си, че си въвел правилния номер? Да не си объркал някоя цифра?

Сигурен съм, че съм въвел правилния номер дори когато трябваше да го потвърдя получих код за потвърждаване чрез обаждане, защото чрез смс не мога да получавам кодове не знам защо и точно там е проблема, че при "Login Approvals" няма опция за получаване на  кода чрез обаждане, а само чрез смс   :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.