Премини към съдържанието
KOCKAR

Програма за син екран и премахване на Windows грешки

Препоръчан отговор

Добър ден до сега съм свалил Advanced fix , Registry Reviver , но и двете програми ми искат регистрация която е платена. Компютъра ми един път на син екран покаже един фаил , сега преди малко показа друг пък фаил , предложете ми програма с която мога да изчистя и поправя тези файлове , най-вече безплатна!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало, защо не качиш дъмп файла или да снимаш сините екрани за да ти кажем за какво иде реч от тия грешки!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпросните файлове се намират в C:WindowsMinidump. Сваляш програма от типа на BlueScreenView и проверяваш кое причинява BSOD-ите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало, защо не качиш дъмп файла или да снимаш сините екрани за да ти кажем за какво иде реч от тия грешки!

Баце аз даже тема бях отворил , но нямам време да снимам син екран защото трябва да тегля програми и т.н. следната грешка която беше тоя път се казваше cdd.dll - ето ви и сега дъмп файла http://www.speedyshare.com/Zjtac/012614-22370-01.dmp по-рано грешката беше ntkrnlpa.exe така мисля че се пишеше http://www.speedyshare.com/8ExDJ/011814-21762-01.dmp това е пък тогавашният дъмп фаил...

П.С Първият линк е дъмп файла който сега качих - най - новият. Току що свалих bluescreenviewer и видях 3 фаила с друг цвят win32k.sys ntkrnlpa.exe и може би този най - новият от преди малко cdd.dll.

Редактирано от The Prodigy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден до сега съм свалил Advanced fix , Registry Reviver , но и двете програми ми искат регистрация която е платена. Компютъра ми един път на син екран покаже един фаил , сега преди малко показа друг пък фаил , предложете ми програма с която мога да изчистя и поправя тези файлове , най-вече безплатна!

Това ще те избави от проблемите!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Баце аз даже тема бях отворил , но нямам време да снимам син екран защото трябва да тегля програми и т.н. следната грешка която беше тоя път се казваше cdd.dll - ето ви и сега дъмп файла http://www.speedyshare.com/Zjtac/012614-22370-01.dmp по-рано грешката беше ntkrnlpa.exe така мисля че се пишеше http://www.speedyshare.com/8ExDJ/011814-21762-01.dmp това е пък тогавашният дъмп фаил...

П.С Първият линк е дъмп файла който сега качих - най - новият.

Сори ама нямам Уиндоуска машина под ръка в момента, и не мога да ти помогна. Дал съм ти програма с която можеш да разчетеш тези файлове и сам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори ама нямам Уиндоуска машина под ръка в момента, и не мога да ти помогна. Дал съм ти програма с която можеш да разчетеш тези файлове и сам.

Еми свалих тая програма видях 3-те файла но като не съм специалист нищо не мога да сторя за съжеление. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми свалих тая програма видях 3-те файла но като не съм специалист нищо не мога да сторя за съжеление. :(

Тогава или извикай специалист или занеси компютъра при такъв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре копирай и постави тук това което ти извежда програмата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре копирай и постави тук това което ти извежда програмата.

==================================================Dump File : 012614-22370-01.dmpCrash Time   : 26.1.2014 г. 17:11:08 ч.Bug Check String  : KERNEL_MODE_EXCEPTION_NOT_HANDLEDBug Check Code   : 0x1000008eParameter 1 : 0xc0000005Parameter 2 : 0x9cb937afParameter 3 : 0xa810ebe8Parameter 4 : 0x00000000Caused By Driver  : cdd.dllCaused By Address : cdd.dll+37afFile Description  : Canonical Display DriverProduct Name   : Microsoft® Windows® Operating SystemCompany : Microsoft CorporationFile Version   : 6.1.7600.16385 (win7_rtm.090713-1255)Processor : 32-bitCrash Address : cdd.dll+37afStack Address 1 : win32k.sys+89d9fStack Address 2 : win32k.sys+71d00Stack Address 3 : ntkrnlpa.exe+4344aComputer Name :Full Path : C:WindowsMinidump012614-22370-01.dmpProcessors Count  : 4Major Version : 15Minor Version : 7600Dump File Size   : 143 552Dump File Time   : 26.1.2014 г. 17:12:52 ч.================================================== 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са няколко: повредени системни файлове, наличен зловреден софтуер, хардуерна повреда, проблем с биоса, необновена ОС както и неправилни драйвери.

Провери всичко поотделно, за да стигнеш до проблема. Лично аз си нямам идея кое от тези е причината, тъй като съм копирал и превел информацията за грешката от нета.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариантите са няколко: повредени системни файлове, наличен зловреден софтуер, хардуерна повреда, проблем с биоса, необновена ОС както и неправилни драйвери.

Провери всичко поотделно, за да стигнеш до проблема. Лично аз си нямам идея кое от тези е причината, тъй като съм копирал и превел информацията за грешката от нета.

В Аваста нищо не открива за съжеление , за повредени системни файлове аз нямам понятие как да го оправя освен преинсталация или току виж някоя фикс програма , но както казах повечето са платени , а тези двете които бях изтеглил откриваха доста грешки . В windows актуализацийте ми изписва нещо за GTA SAN ANDREAS аз даже я нямам тази игра и Solve problem with winamp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам какво да те посъветвам. Може да направиш един рипеър на системата с инсталационния диск, та поне варианта със системни файлове да отпадне. След това си пусни една тема във раздела за премахване назловреден софтуер, и най-накрая се заеми с тестове на хардуера. Ако не можеш да се справиш, по-добре недей иинсталира ненужни работи с които да омазваш още повече нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не знам какво да те посъветвам. Може да направиш един рипеър на системата с инсталационния диск, та поне варианта със системни файлове да отпадне. След това си пусни една тема във раздела за премахване назловреден софтуер, и най-накрая се заеми с тестове на хардуера. Ако не можеш да се справиш, по-добре недей иинсталира ненужни работи с които да омазваш още повече нещата.

Ами тъй като съм се насочил към нова видеокарта съм решил до тогава да не правя нищо , а при слагането и тогава ще се преинсталира единственото нещо за което се надявам да не ми развалп системата това процесори и т.н тъй като е нова. тъй като аз играя игри може това и да е от някаква добавка от игра

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора да не се занимава с такива програми, защото ще оака още повече Windows-a. За да провери за липсващи или повредени файлове да отвори CMD(това става от start менюто-> Search). Вътре в програмата да въведе следната команда, като внимава да сложи разстояние между при наклонената черта.

Командата е:   sfc /scannow Удари enter бутона и чакай да се напълнят процентите. Ще отнеме време. После кажи какво е изписало на финала. Може да се наложи да рестартираш системата. Иначе няма да е зле да провериш за бацили де. Има си тема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.