Премини към съдържанието
DOHC16v

Мога ли да сложа 120мм вентилатор на Delux MG416

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да ви попитам мога ли да сложа 120мм вентилаторче на предният панел на тази кутия  http://technograd.tomsk.ru/Computer_Case/Delux/291133.html

В сайта  гледам,че пише и се вижда,че има място отпред за 1 такъв,но ме притеснява,че няма много големи отвори отпред кутията за да смуче даденият вентилатор достатъчно въздух(така мисля,че преден вентилатор трябва да вкарва)Искам да си сложа светещ заради ефекта не толкова заради по-добро охлаждане компонентите ми държат добри температури но понеже отзад съм с 80мм светещ искам и отпред....Другото което ме притеснява е,че дупките за болченца са по широчки...пробвах с такива от 80мм-тровия,но са мънички или може би по-големият вентилатор е и с по-големи болчета...Моля помогнете,че не ми се дават 15-20 лева да го купя и той да не стане.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такъв тип кутия не виждам смисъл от светещ. За 6-7 лв. си взимаш един 120мм за отпред и това е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такъв тип кутия не виждам смисъл от светещ. За 6-7 лв. си взимаш един 120мм за отпред и това е.

Значи може....така ли да разбирам.А защо няма смисъл може би защото няма големи отвори отпред и няма да се вижда...той е с 3-4 лева даже ги има и по 8 лева което не е проблем да доплатя за светещ макар и минимален ефект да има .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да. Вземи един такъв например:CM 120MM CASE FAN/ SLEEVE, или пък ако толкова си се навил на светещ:CM 120MM CASE FAN/BLUE LED/SLV ( има го също в зелено и червено ), но пък няма да го виждаш, та не виждам смисъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи може....така ли да разбирам.А защо няма смисъл може би защото няма големи отвори отпред и няма да се вижда...той е с 3-4 лева даже ги има и по 8 лева което не е проблем да доплатя за светещ макар и минимален ефект да има .

Как точно светещ вентилатор ще ви помогне?Компютърът ще стане мега-супер-хипер бърз ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искаш си я модвай и сложи 100 вентилатора но няма смисъл .. при такъв тип кутия без никаква опция за прикриване на кабели зад плочата на която седи дъното ще охлаждаш само кабелаците , ако питаш мен си сложи 2 вентилатора на страничния панел или пробий дупка от горната страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че темата е стара и с риск да ме оплюете, все пак искам да кажа .... защо убивате така идеята на човека с това, че нямало смисъл и т.н.? С повече въображение, с макетно ножче и дрелка ще направи това което иска, а именно по- добра визия. Това което трябва е въображение и малко сръчност.
Поздрави  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.