Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
DOHC16v

Мога ли да сложа 120мм вентилатор на Delux MG416

Препоръчан отговор

Здравейте!Искам да ви попитам мога ли да сложа 120мм вентилаторче на предният панел на тази кутия  http://technograd.tomsk.ru/Computer_Case/Delux/291133.html

В сайта  гледам,че пише и се вижда,че има място отпред за 1 такъв,но ме притеснява,че няма много големи отвори отпред кутията за да смуче даденият вентилатор достатъчно въздух(така мисля,че преден вентилатор трябва да вкарва)Искам да си сложа светещ заради ефекта не толкова заради по-добро охлаждане компонентите ми държат добри температури но понеже отзад съм с 80мм светещ искам и отпред....Другото което ме притеснява е,че дупките за болченца са по широчки...пробвах с такива от 80мм-тровия,но са мънички или може би по-големият вентилатор е и с по-големи болчета...Моля помогнете,че не ми се дават 15-20 лева да го купя и той да не стане.... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такъв тип кутия не виждам смисъл от светещ. За 6-7 лв. си взимаш един 120мм за отпред и това е.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С такъв тип кутия не виждам смисъл от светещ. За 6-7 лв. си взимаш един 120мм за отпред и това е.

Значи може....така ли да разбирам.А защо няма смисъл може би защото няма големи отвори отпред и няма да се вижда...той е с 3-4 лева даже ги има и по 8 лева което не е проблем да доплатя за светещ макар и минимален ефект да има .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да. Вземи един такъв например:CM 120MM CASE FAN/ SLEEVE, или пък ако толкова си се навил на светещ:CM 120MM CASE FAN/BLUE LED/SLV ( има го също в зелено и червено ), но пък няма да го виждаш, та не виждам смисъл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи може....така ли да разбирам.А защо няма смисъл може би защото няма големи отвори отпред и няма да се вижда...той е с 3-4 лева даже ги има и по 8 лева което не е проблем да доплатя за светещ макар и минимален ефект да има .

Как точно светещ вентилатор ще ви помогне?Компютърът ще стане мега-супер-хипер бърз ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ако искаш си я модвай и сложи 100 вентилатора но няма смисъл .. при такъв тип кутия без никаква опция за прикриване на кабели зад плочата на която седи дъното ще охлаждаш само кабелаците , ако питаш мен си сложи 2 вентилатора на страничния панел или пробий дупка от горната страна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Знам, че темата е стара и с риск да ме оплюете, все пак искам да кажа .... защо убивате така идеята на човека с това, че нямало смисъл и т.н.? С повече въображение, с макетно ножче и дрелка ще направи това което иска, а именно по- добра визия. Това което трябва е въображение и малко сръчност.
Поздрави  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.