Премини към съдържанието
DESAN

E72-1 Нокия проблем не тръгва.

Препоръчан отговор

Здравейте. Въпросната нокия реших да я изключа и веднага след това като я включих не искаше и все още не ще да се пусне. Задържам копчето за пускане и само "претръпва" и това е нищо не показва, нищо не мога да въвеждам или натискам /щот ако някой ми даде акъл да пиша #000... не става /, не е от батерията щото имам и резервна, пускам ги и да се зареждат обаче пак никаква индикация нищо. Четох, че има някакви възможности за флашване и евентуално телефона ми е в dead режим, силно се надявам да е в някакъв режим, а не да му е изпушил някой чип. Та затова си свалих Phoenix обаче с него удрям на камък когато трябва да му вкарам firmware. казва ми че не може да открие DPI1, или 2. Принципно му смъкнах някакъв фирмуеар и му го сложих в папката(кръстих я RM-530) ама не ще и не ще .

И сега ще съм много благодарен ако някой, ми каже точно какво мога да направя по въпроса и от де да му зема фирмуеар щото с много зор намерих нещо, дето не знам дали е такова даже и като ровя в сайтовете се изприщвам от нерви щото намирам какви ли не браузъри и плъгини и хлъзгини но не и фирмуеар като хората. Има някакви по 300 мб и нагоре които ми изглеждат подозрително големи предвид възможностите на моя телефон, все пак ако бяха малко по-големи и щеше да му слагам Win 98, примерно :D. А що се отнася до версията на фирмуеара тя е уж най-последната, щото скоро го питах иска ли ъпдейт и не щя и не щя.

Между другото, много искам да сложа някакъв по-дърт фирмуеар щото на тoзи не ми върви скайпа, което е голям минус за тоя телефон, тои си има и други косури ама в момента изглеждат някак неважни.

Благодаря предварително, на отзовалите се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.