Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от 2 седмици не ми отваря сайта на microsoft, имам настолен компютър и лаптоп (еднакви копия на windows, с еднакви антивирусни). На лаптопа се отваря без проблем, докато на компа не се отваря изобщо, с други сайтове нямам проблеми. Преинсталирах уиндоуса, като си мислех, че е вирус, но отново същия проблем.. Ползвам рутер, свързан е с кабел към компа, а от лапотпа, ползвам wi fi. Незнам на какво се дължи това, понякога се оправя от само себе си за има няма 10 или 15 мин, но дотам. Някой с подобен проблем, моля ви помогнете.. Благодаря предварително! :)Така е през цялото време.. :(post-346343-0-18114900-1390915179_thumb.

Редактирано от cecko91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаше скоро подобна тема. Потърси !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с друг браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да прочетох темата, но това със спирането нa DNS-а не се получи, снощи даже преинсталирах компа и проверих сайта дали се отваря и нямаше проблем. Но след ъпдейтите не го отваряше.. А на лаптопа се отваря а ползвам еднакъв интернет доставчик.. Пробвах доста варианти, но не се получава. Между другото имам USB флашка с интернет на ВИВАКОМ, пробвах да я сложа на компа и инсталирах драйверите и се оказа, че работи с нея.., което ме озадачи още повече..

С всички браузъри е така.. :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах няколко неща, но не се получи:1. Ресетнах рутера, до заводските му настройки, защото мислех, че проблема е от него2. Провверявах за вируси с Nod 32, NIS 2014, Malware bytes (нещо такова беше), някакви скенери от сайта на microsoft, Microsoft Security Essentials, Spybot.. Няма вируси3. Чистих с CCleaner и с някаква друга чистачка..4. Трих хронологии на браузърите, бисквитките, ресетвах интернет експлорера5. start---> %temp% и трих всички файлове от папката6. start---> cmd (run as administrator) net stop dnscachenet start dnscache7.  Махах тази отметка също:post-346343-0-12641100-1390916818_thumb.и накрая8. Преинсталирах уиндоуса и пак нищо..Незнам и аз вече, четох толкова теми, пробвах толкова неща..просто ми е чудно как не отвря само този сайт.. и само на компа..

сега тъкмо пробвах през safe mode ама не стана, мисля пак да го преинсталирам, ама ми се появява и един син екран точно посредата на преинсталирването и понякога е голям зор за преинсталация.., така че гледам да не го преинсталирвам много много :( 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Системата чиста ли ? Има ли инсталиране вече някакви програми ?

Ако е след преинсталация, едва ли след новата положението ще се промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Системата чиста ли ? Има ли инсталиране вече някакви програми ?

Ако е след преинсталация, едва ли след новата положението ще се промени.

Да снощи съм го преинсталирал.. и сайта се отваряше първоначално, после си направи ъпдейтите и след рестарта КРАЙ дотам беше ( но незнам дали е от тях) на лаптопа всичко е едно към едно като на компа, но там се отваря.антивирусната е Microsoft Security essentials, Mozilla, Utorrent, winrar, winamp, skype, k-lite codec pack, nvidia drivers, microsoft silverlight, това са ми програмите..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да пробваш да деинсталираш обновявания и да пробваш дали след махането на някои няма да проработи.

Погледни в Event log-а преди това за някакви грешки в секция System и Internet explorer

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да добавя само, преди да го преинсталирам бях с Norton Internet Security 2014 и по онея дни по едно време зареждаше сайта но беше за малко и след това не го отваряше пак, ей тъй без да пипам нищо..

Може да пробваш да деинсталираш обновявания и да пробваш дали след махането на някои няма да проработи.

Погледни в Event log-а преди това за някакви грешки в секция System и Internet explorer

ми незнам точно кои да махна, те са доста около 140 да не са и повече..направо ще ги махна всичките...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да добавя само, преди да го преинсталирам бях с Norton Internet Security 2014 и по онея дни по едно време зареждаше сайта но беше за малко и след това не го отваряше пак, ей тъй без да пипам нищо..

ми незнам точно кои да махна, те са доста около 140 да не са и повече..направо ще ги махна всичките...

Подреди ги по дата и махай от най-новите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Все пак нека провери и хостс файла, да не би нещо да е компрометирано там. Намира се в: %SystemRoot%system32driversetchosts.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето го файла:post-346343-0-37582600-1390924984_thumb.и ето това, ако е от полза:post-346343-0-60669600-1390925018_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето го файла:

Публикувано изображениеUntitled3.jpg

и ето това, ако е от полза:

Публикувано изображениеUntitled2.jpg

Да от полза е със сигурност. Съмнява ме някакъв проблем с DNS сървърите на доставчика или ограничение от тяхна страна. Ако имаш желание можеш да пробваш с DNS сървърите на Google като ги въведеш в настройките на LAN картата - първия е 8.8.8.8 а втория 8.8.4.4

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да от полза е със сигурност. Съмнява ме някакъв проблем с DNS сървърите на доставчика или ограничение от тяхна страна. Ако имаш желание можеш да пробваш с DNS сървърите на Google като ги въведеш в настройките на LAN картата - първия е 8.8.8.8 а втория 8.8.4.4

Получи се!!! Безброй благодарности, а само да попитам това нали няма да ми създаде някакви проблем с интернет връзката, в смисъл при следващия рестарт на компа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами проблеми, не но е добре да съобщите на доставчика за проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами проблеми, не но е добре да съобщите на доставчика за проблема.

Казаха, че може да е било от windowsa и че при тях нямало проблем и с техните DNS сървъри, можело да ми се забавя връзката с тези сървъри на Google.Отново благодаря. ;) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, преинсталирах системата отново, проблема се оказа че е от драйвърите на ЛАН картата, защото по време на обновленията се тегли нова версия драйвъри и ги инсталирва, но този път не ги инсталирах и няма проблем... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.