Премини към съдържанието
Oro_Ketchum

Въпрос за пазаруването от Амазон

Препоръчан отговор

Здравейте! Видях няколко интересни за мен филми, предлагани в "амазон" (на видео касети и двд) и бих искал да ги поръчам, но има някои неща които не са ми съвсем ясни:

1. На източниците, предлагащи копията на филмите, пише че са international, а не domestic, т.е. уж би следвало да извършват доставки и до България. Въпреки това при изготвяне на поръчката трябваше да въведа някакъв пощенски код (очевидно не този на града ми). Мога ли просто да поръчам без този код ?

2. Възможно ли е поръчаното да бъде доставено и оставено на склад на някоя куриерска фирма като Еконт или Спийди (или пък в пощата примерно), за да мога да го взема в удобно време или задължително трябва да е на личния адрес ?

3. Трябва ли да си изваждам някаква специална карта за извършване на плащането или мога да дам номера на картата, на която ми превеждат заплатата ?

4. По какъв начин мога да изчисля стойността на транспортните разходи и ще бъдат ли заплащани за всеки един от артикулите поотделно, при положение че ги поръчвам едновременно от амазон, но не от един и същ източник ?

Извинявам се за елементарните въпроси, но човек като не го е пробвал... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.