Премини към съдържанието
cbird

Консултация за формиране на цена и изисквания

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам нужда от вашето съдействие и помощ. Работя по проект, за който трябва да се изработи програма, която да е App за Andoid, Win, Web.

Не съм специалист в областта на програмирането, а се налага да потърся подходящ програмист. За тази цел трябва да се напише адекватна обява и изисквания. Например, има много и различни програмни езици, а за целта на програмата не съм наясно, кой от тях ще е необходим и какви други умения трябва да има кандидата.

Програмата ще наподобява в голямата си степен този метроном:

http://www.metronomeonline.com/

Програмата трябва да има различни функции за отмерване, добавка на звуци, текст и пр. Възможност за поръчителят да внася леки промени, например, да променя текста или имената на менютата. Разбира се, трябва да изглежда естетически приятна. 

В резюме, имам нужда от вашата помощ и мнение за:

-какви да са уменията (допълнителни програми и пр) и програмните езици, които трябва да са налице;

-какви срокове за изпълнение ще са разумни;

-каква ще е разумната цена, която може да се даде за изработката.

Благодаря предварително за помощта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ммм не че нещо ама ... работиш по проект по който хабер си нямаш така ли ? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Има различни видове проекти. Проекти, по които работи само един човек. Той е изцяло техен автор и съответно се ползва с пълните авторски права. Има проекти, по които работи екип, т.е. хора, които притежават различни умения и срещу заплащане се отказват от авторското право, което възниква в резултат на тяхната работа. Запитването ми касае наемане на програмист, който да има качествата и уменията да реализира проекта на един следващ етап срещу съответното заплащане.

Тук не става дума едно трето лице да свърши чужда работа, а да бъде наето като специалист и да свърши своята. При това, да я свърши добре.

Вярвам, че това изчерпва ситуацията.

Успешен ден, TheDarkAngelOfHope!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В никакъв случай не съм искал да те обидя. Разбрах, че става въпрос за заплащане след свършената работа, просто ми се стори странна цялата ситуация :) А работата ми е такава че задаването на един "глупав въпрос" може да ми даде много повече информация от колкото задаването на няколко "умни" и просто не се сдържах :)

Дано да се включи някой колега и да ти даде полезна информацията.

Успех с проекта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Не сте ме засегнали. За съжаление, юридическата практика оставя своите "следи". Предполагам, че и при програмистите е така Може би не виждате светът като 0001110011101010, но предположението е близо до истината.;-)

Всички ние имаме своите въпроси, своите отговори и своите причини.;-)

Темата, лично за мен, започна да придобива яснота.

Спокойна и хубава вечер!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм много далеко от програмист, тази област не е за мен ... и спирам да пиша, че само ти spam-я темата :)

Още веднъж успех с проекта ! :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.