Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
Ангел Въклинов

Няколко въпроса за Никем Онлайн Магазин

Препоръчан отговор

Здравейте и благодаря предварително за отговорите и отделеното време.Реших да си закупя компютър на части от никем и след като вашите колеги ми помогнаха с избора на части е време да го поръчвам, но реших преди да направя това да ви попитам дали Никем са надеждни, как точно се подава заявката, колко струва доставката (горе-долу) и колко време отнема да пристигне.Видях, че трябва да се попълнят полетата отдолу, но не съм сигурен какво трябва да пиша на полето "опции при доставката" и "данни за фактура", а също така не съм сигурен коя куриерска фирма да избера.

Отново благодаря предварително.

Адрес за доставка: 
Куриерска фирма: 
Опции при доставката: 
Данни за фактура: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това да ви попитам дали Никем са надеждни,

да

как точно се подава заявката,

пращаш формата и ти се обаждат по телефона - ако си дал. Разбирате се и ти пращат проформа фактура.

колко струва доставката (горе-долу) и колко време отнема да пристигне.

Тия са взаимно свързани - ако платиш повече ще дойде по-бързо. Също зависи и от куриера и мястото на доставка. Примерно, на мен за София ми излезе 8-9лв нормална конфигурация несглобена обикновена поръчка.

Видях, че трябва да се попълнят полетата отдолу, но не съм сигурен какво трябва да пиша на полето "опции при доставката" и "данни за фактура",

Попълни каквото си сигурен. Те ще те питат за другото.

а също така не съм сигурен коя куриерска фирма да избера.

Която искаш, но и те могат да ти препоръчат. За София Rapido май е най- на сметка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.