Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, старата ми кутия стана тясна след като обнових комп.....спрял съм се на следната кутия http://hardzone.es/cooler-master-cm-storm-enforcer/ . Някакви мнения и препоръки за алтернативни кутии. И също охлаждането....за сега съм с боксовото и искам нещо по-добро и по-тихо, като процесора е FX8350.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кутията е перфектна, ако имаш възможност, трудно се намира нещо по-добро на тази цена, специално за българския пазар.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понеже не знаем бюджета , а тази която си посочил е +/- 170/180 лв. Аз бих взел някой от тези:Aerocool 6th ElementAerocool Mechatron White EditionNZXT H2CM Storm Scout II SGC-2100-KWN1Corsair Carbide 300R WindowAerocool Xpredator X3Aerocool Bx-500 Evil Black EditionNZXT Phantom 410+ ТАЗИ КОЯТО ТИ СИ ПРЕДЛОЖИЛ !!! - КОЯТО И ДА ИЗБЕРЕШ НЯМА ДА ЗГРЕШИШ !!! ВЪПРОС НА ВКУС :)А за охлаждане:RAIJINTEK EreBoss - ЧУДОВИЩЕ !!!Zero Infinity ShivaCM HYPER T4 QUAD HEAT PIPESCM SEIDON 120V WATER COOLERCM HYPER 212 EVOCM HYPER 412SВСИЧКО ЗАВИСИ ОТ БЮДЖЕТА !! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за предложенията...... мисля да взема кутията която аз си бях избрал, тъй като имам един 200мм вентилатор който ще и пасне перфектно и за охладител се спрях на това RAIJINTEK EreBoss - ЧУДОВИЩЕ !!!  , но само се колебая за шума дали не е много 28 децибела...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е реплика на Мачото и уж с подобни показатели;едва ли един 140 мм фан на 1000 оборота ще са ти най-шумното нещо в кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вече частите са монтирани.....охладителя наистина е доста голям....http://prikachi.com/images/461/7085461W.jpg http://prikachi.com/images/465/7085465n.jpg  Процесора не вдига повече от 45 градуса при игра, а видеото 51.... За сега съм много доволен, пък лятото ще видим...

Благорадаря на всички за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Голямо мазало от кабеляци.. като гледам Enforcer си взел, която дава възможности за чудесен мениджмънт на кабелите. И тея дискове ги обърни в обратната посока.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабелите не са оптимизирани,защото смятам да сменя захранването скоро,а колко до дисковете така са добре......по-удобно ми е така...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.