Премини към съдържанието
Lampone

Въпрос отностно refresh на Windows 8.1

Препоръчан отговор

Здравейте,

През семестърa ми се наложи да разуча няколко програми, за съжаление част от тях не се сработиха добре с Windows 8.1. Поради последвали усложнения съм решил тези дни да преинсталирам/рефрешна операционната система. Пробелът е че когато купих лаптопа, той дойде с Windows 8 тъй като 8.1 излезе месец по-късно.

Преди да съм пристъпил в действие искам да попитам две неща:

• [*]След рефрешът Windows ще се свали ли на 8 или ще си остане на 8.1 ? [*]В случай че стане първото ще мога ли да ъпгредна до 8.1 безплатно ?

Не че 8.1 е някакво върхово постижение, но все пак има определени (малки) предимства.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. почти сигурно е че ще върне 8 - обичайната практика е да "гледа" от рекавъри партишъна а там е 8

2. да

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Daniel95
      Добър вечер колеги  имам нужда от следните драйвери за лаптоп модел LENOVO 320-15IKB / 80XL00EYBM  но за Windows 8.1/64bit . Успях да намеря само драйверите за Windows 10 , но те не се инсталират правилно на моята система.
    • от Мальчик Бананан
      Здравейте, имам проблем с Акронис (горепосочената в темата). HP Probook 450 G2, Windows 8.1, нова инсталация. Имам си я тази програма отдавна и независимо на какво съм я ползвал, винаги ми е вършила страхотна работа. Първо и най-вече да си "цепя" диска без да трябва да преинсталирам. Свива Уинските файлове и Уина в един раздел и това е. Но тук не става? Какъв може да е проблема? Някакви хардуерни защити или...? Задавам му да извърши цепенето, машината рестартира, виждам, че извършва процес програмата и после нищо.

Пробвах си инсталирам 11-та версия на същата програма, но ми иска да ми отваря някакви портове, някакви ненужности и я разкарах по живо, по здраво. Ако някой знае подобна програма - но наистина надеждна да свирка - да си разделя диска без да трябва преинстал...
    • от Димитър Кунчев
      Привет, драги съфорумници.
      От седмица имам рядко дразнещ проблем с фейсбук.
      Искрено моля за вашето съдействие: :))
      На Pc-то/лаптопа (единствено) някак си не ми го рефрешва. Т.е. имам близо 2500приятели и вместо на чата да си стои обичайната бройка онлайн, както е винаги, в диапазона на 300-400 човека, има винаги фиксирано числото 15 или 20 на линия, което няма как да е така и не е така.
      По-лошото е, че когато получа известие, не ми излиза, т.е. има някакво забавяне, голямо, и не знам от какво е.
      Когато някой ми пише, веднага ми излиза и ми пюлка на телефона (iPhone), но не ми излиза изскачащото прозорче във фейсбук на лаптопа;
      не ми излиза й когато дам чата, преди да го рефрешна.
      Настройките на сайта са ми ок, на какво може да се дължи проблема? и възможно ли е да е някакъв вирус, понеже наскоро имах проблем с редиректването към някакви лъжливи/спорт/секс сайтове..
      Моля за вашето съдействие :))
    • от SourceTV (Source)
      Здравейте!
      Онзи ден преминах към Windows 8.1, но не иска да ми инсталира актуализациите, по какъвто и да е начин, след Windows 8.1 Update. KB2919355 е актуализацията.
      Диска ми беше с най-старата версия на операционната система, от 2013 година.
      Проблема е там, че операционната система търси за актуализации, обаче не ги открива и товари процесора на 25-30%, постоянно. Въпроса е, как да инсталирам следващия ъпдейт, ще можете ли да ми дадете директен линк, който да оправи този проблем, след голямата актуализация от Април, 2014 година.
      Иначе Windows-а върви перфектно!
    • от Soviet Soldier
      Здравейте! От години ползвам Windows 8.1 и до този месец проблеми с актуализациите не бях имал. В началото на Декември се появи актуализация ,която се изтегля и инсталира успешно ,дава ми да рестартирам компютъра за да се завърши инсталацията ,тече някакъв процес и след рестарт отново същата актуализация си стои. Понякога при опит за инсталиране дава грешка. Опитах се да задам на ОС да открие грешка ,реално всеки път открива и на теория я решава ,но на практика въпросната актуализация си стои неинсталирана. Може би вече 10 пъти съм я инсталирал и все на края резултат нулев. Компютърът според Nod 32 не е заразен. Моля кажете ,на какво може да се дължи това ,и как да отстраня този проблем? 

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.