Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

F&F (Folders and Files) Commander е удобен файлов мениджър. Програмата дава възможност за групово или единично копиране на папки и файлове, единично преименуване на папки, единично или групово преименуване на файлове, единично изтриване на папки, единично или групово изтриване на файлове. Освен тези възможности, програмата предлага удобно браузване в папките и преглед на цялото им съдържание:

- показване на брой папки, брой на файлове или избрани типове файлове;

- размер на избрана папка;

- размер на файл;

- търсене на папки или файлове в отворената директория;

- показване на информация за HDD или друг носител (използвано и свободно пространство в проценти и GB).

- бърза навигация благодарение на адресна лента. Поддържа опция за Up One Level за връщане в предходна директория.

Всеки от файловете може да бъде отворен с асоцииращата го програма само с двукратен клик.

Друга полезна опция, която F&F Commander предлага, е да записва в TXT файл съдържанието на носител или папка. В изходния файл се записват брой на папките (ако се съдържат такива), брой файлове (може и брой от избран тип файлове), размер на съдържащата ги папка, таргет на съдържащата папка, актуална дата и час, към която е записана конфигурацията на директорията. След това в TXT файла се записва и цялото съдържание с папки или/и файлове под формата на списък.

Програмата е преносима и не се нуждае от инсталация.

Публикувано изображение

Изисквания: .Net Framework (не е задължително)

Download: http://web.hit.bg/myprograms/FFCommander33.exe

Developer: http://web.hit.bg/myprograms/index.html

Developer: Павел Пастухов

Редактирано от Wankata
Актуализация (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Alexander..
      Привет! Имам следния проблем - не мога да изтрия един файл от десктопа, излиза ми грешката от прикачения файл. Идеи как да го отстраня ? Благодаря ви !

• от Mlechko
      Моля, оставете вашия вот, за да преценим интензивността на употреба на такъв род инструменти.
    • от IvankaPetrova
      Здравейте,
      бих искала да помоля за съвет някой който се е сблъсквал с моя проблем. Имам телевизор Samsung UE55JU6400 който закупих с вече инсталирано приложение на HBO GO. От както HBO GO си обновиха приложението филмите постоянно прекъсват или блокират. Казаха ми че трябва да изтрия приложението и да го сваля наново, но когато тръгна да го трия, на екрана се изписва съобщение,   че приложения от основния набор на приложения на устройството не могат да бъдат изтрити. Моля някой ако има идеи как да се справя с проблема да пише!
    • от callpchelp
      Здравейте!
      Търся безплатен софтуер за откриване на дублиращи файлове, възможно най-прост. CCleaner и IObit не ми харесват, нещо много семпло и работещо, ако е в портабъл вариант, още по0добре. Отдавна не ми е трябвала такава програмка, преди години ползвах една, но не я намирам из архивите.

Благодаря предваритрелно!
      Весели празници!
    • от Anxiety
      Здравейте, имам проблем с файлове(музика, изображения) на телефон със sd card. Телефонът е Samsung, модел Galaxy Core 2 g355h или накратко(sm-g355h).
      Опитах няколко програми за data recovery, но всичките ми опити бяха безуспешни.  Всичките снимки на допълнителната памет са с размер "0 byte", същото се отнася и за песните. Също така иконата на изображенията се е превърнала в сив фон със сиво човече и малка светкавица в горния десен ъгъл. Има ли начин този проблем да се разреши и да се възвърнат най-вече изображенията и песните(те могат да се изтеглят наново). 
      Благодаря предварително.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.