Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Тъй като си нямам много идея дали е точно за тук темичката  с питането ми, преместете я ,ако е необходимо

След няколко месечно чакане, получих  ПИН кода си , регистрирах го и  ме одобриха. Чаках доста,защото  2 писма ми се загубиха по пътя , а аз търпеливо пробвах отново .Така вече ме има там. Но започнаха да ме подканят с оферти за  adwords ,пращат ми промо кодове и обявяват разни дати за окончателни. Не съм се занимавала с това да рекламирам сайта си , затова питам тук :

Мога ли да таргетирам държави в ЕС , на които да се показва моят  

сайт?  Това под формата на банер ли е ?  И този промо код само за България ли важи? Защото ако е само  за България, не представлява интерес за мен - т.е. клиенти не търся в България.

Опитах да пратя запитване до гугъл , ама .. все недоставени.

Редактирано от topsyg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да прочетете условията за включване в програмата Google AdWords. Иначе може да тазргетирате по доста начини показването на рекламите си. Възможностите за видове формати на рекламата са няколко, например текстова, с банер, с видео и т.н.

Ако имате нужда от помощ, моля пишете ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да прочетете условията за включване в програмата Google AdWords. Иначе може да тазргетирате по доста начини показването на рекламите си. Възможностите за видове формати на рекламата са няколко, например текстова, с банер, с видео и т.н.

Ако имате нужда от помощ, моля пишете ми.

Благодаря!   Ще ви  пиша веднага,щом успея да намеря  време. Може би утре...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Тъй като си нямам много идея дали е точно за тук темичката  с питането ми, преместете я ,ако е необходимо

След няколко месечно чакане, получих  ПИН кода си , регистрирах го и  ме одобриха. Чаках доста,защото  2 писма ми се загубиха по пътя , а аз търпеливо пробвах отново .Така вече ме има там. Но започнаха да ме подканят с оферти за  adwords ,пращат ми промо кодове и обявяват разни дати за окончателни. Не съм се занимавала с това да рекламирам сайта си , затова питам тук :

Мога ли да таргетирам държави в ЕС , на които да се показва моят  

сайт?  Това под формата на банер ли е ?  И този промо код само за България ли важи? Защото ако е само  за България, не представлява интерес за мен - т.е. клиенти не търся в България.

Опитах да пратя запитване до гугъл , ама .. все недоставени.

Може да таргетираш и в други държави. Не е банер, а резултат в търсачката - ако търсиш "мебели" например, твоя сайт се показва най-отгоре в първата тройка на търсенето определен брой дни. Ключовите думи ги определяш ти, както и дневния бюджет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.