Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър вечер/ден бих искал да ви помоля да изтриете една моя тема. Причината е че един модератор е коментирал мой пост в който е моят скайп нейм :( ето я темата ми http://www.kaldata.com/forums/topic/140189-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%B7%D0%B0-%D1%88%D1%80%D0%B8%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5/page-2. Обърнах се до човека който е коментирал моят пост но не може да го премахне защото темата е архивирана . Та така мили администратори бих желал да я премахнете искрено и сърдечно ви благодаря :)

Редактирано от Shadow2323 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер/ден бих искал да ви помоля да изтриете една моя тема. Причината е че един модератор е коментирал мой пост в който е моят скайп нейм :( ето я темата ми http://www.kaldata.com/forums/topic/140189-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89-%D0%B7%D0%B0-%D1%88%D1%80%D0%B8%D1%84%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5/page-2. Обърнах се до човека който е коментирал моят пост но не може да го премахне защото темата е архивирана . Та така мили администратори бих желал да я премахнете искрено и сърдечно ви благодаря :)

Да се бяхте опитал поне да уцелите раздела, а. Защото Програми - Проблеми и Дискусии няма голяма връзка с молбата ви!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъ?

Темата е от 2009, а и не виждам къде е коментиран профилът ти в скайп.

А и можеше просто да използваш бутона "Докладвай".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо пускаш нова тема? Можеше да пишеш на ЛС на някой модератор или на администратора.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"админситратор"

не бях чувал подобен тип

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ъ?

Темата е от 2009, а и не виждам къде е коментиран профилът ти в скайп.

А и можеше просто да използваш бутона "Докладвай".

Как да не виждаш, ............... е  :)

Редактирано от lupis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как да не виждаш, ******* е  :)

И тая тема вече е за заключване  :lol6:  :D

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво за заключване бе вече писах на модератора и каза че той не може да помогне затова писах тук тема. Съжлеявам ако не сам уцелил раздела. Какво постоядно цитирате и ви е забавано не мога да рабзера ? И това "докладвай" ти т*п ли си бе бате ? Нали това говорих с capnemo и стана ясно че не може той да го премахне ама пак бучиме едно и също с тоя бутон и на сичкото отгоре сам се опитал да го обясня в темата. ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да наистина къде го пише мейла за контакт с собственика на сайта, че не го виждам

Спамер, за N-ти път ти правя забележка публично...

Отвори заглавната страница на сайта и най-долу имаш бутон Контакт.

Натисни го (или клЕкни на него) и виж какво се отваря.

пп. Прави разлика между сайт и форум и първо потърси както трябва нещо, а после спами по темите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука в тоя форум totko и lupi ли са забавните ? Заради ей такива като тия 2мата хората не получават помощ ей такива индивиди вместо да помогнат само подигравхки смешковци ...

Редактирано от Shadow2323 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявай, не съм се подигравал, но ти изкуствено насочи вниманието ни към скайп името си...Просто трябваше да си пуснеш едно лично съобщение към човека, който да ти помогне, а не така публично. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо при писане на отговор в тема или пренасочване към друга се показва това: http://prikachi.com/images/860/7259860o.png . Аз ли нещо бъркам?

Редактирано от Person (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.