Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте искам да премина от 32 bit към 64 bit операционна система проблема ми е следният когато се опитам да влезна в boot menu и да инсталирам 64 bit windows от usb нищо не се получава смисъл или не мога да уцеля boot key или е нещо друго

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърлям боба. Почакай така ...

п.п. Виждам тука много ясно една комшийка която много те мрази ама не мога да видя с кой инструмент сте си прехвърлили iso файла на флашката а и хардуера на машината ми е малко в мъгла и чакам да се вдигне.

Редактирано от izabel1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

здравейте искам да премина от 32 bit към 64 bit операционна система проблема ми е следният когато се опитам да влезна в boot menu и да инсталирам 64 bit windows от usb нищо не се получава смисъл или не мога да уцеля boot key или е нещо друго

Според мен не е записана добре флашката пробвайте с това http://www.winsetupfromusb.com/downloads/ или с това http://rufus.akeo.ie/ да запишете флашката

понякога и аз не мога да преинсталирам с флашка но като сменя програмата с която я записвам и се получава зависи от биоса .

каква операционна система искате да качите на флашката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не не проблема не ми е че не съм записал добре wina а в това че не мога да отворя boot menu чрез никои от бутоните операционата система която обмислям да сложа е win 8.1 правя тази операция поради факта че в момента разполагам с 5 gb ram а с 32 bit  мога да ползвам само 3 от тях

Редактирано от Miroslav Stoyanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сигурно е нов компа закупен с линукс  и исползва уефи?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не компа си е старичък но досега просто не ми се е налагало да преинсталирам с boot menu  а винаги през setup файла на bootnat флаш може и да не мога да нацеля boot key  но се съмнявам в това  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво е дъното каква марка е дайте колкото се може повече информация не се стискайте уведомете ни ние сме клюкари които искаме да ви помогнем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

какво е дъното каква марка е дайте колкото се може повече информация не се стискайте уведомете ни ние сме клюкари които искаме да ви помогнем

марката е Biostar H61ML

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, не можем да намерим хоткий за буут. Проблем да се влезе в БИОС и да се настрои оттам? Иначе може да е F9, F10, F11, при някои ASUS - и Esc и пр.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.