Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, много се интересувам от графичен дизайн като цяло и се чудех къде бих могъл да започна да уча? В момента съм на 18 и имам няколко години опит с програмите, по-точно Photoshop, Illustrator, Sony Vegas и малко AfterEffects, дори съм бил нещо като freelancer за един приятел от Англия(със заплащане разбира се), надявам се материалите, които съм направил да са поне наполовина достатъчни за портфолио. Интересува ме дигиталното обработване, компютърните ефекти във филмите и в игрите и дори се надявам някой ден да се занимавам с MotionCapture. Та, искам да знам дали в България е възможно обучение в тази сфера или съм просто поредния мечтател, който не може да си позволи да учи в друга държава, дори да не му е проблем Английския език. Надявам се да можете да ми помогнете, ако имате предложения, ще се радвам да ги чуя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми помогне с отговора си или да търся друго място с по-компетентни хора, които могат да го направят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Fiori
      Добър ден! Отново се обръщам към вас с молба за помощ. Не е кой знае какво за някои от вас, но мен ме затруднява махането на фон от гиф. Нямам си ни най-малка представа как се случва. На изображение знам, но гифчетата явно си имат някакъв чалъм, който ако някой знае - да ми сподели. Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът не е към тази графа във форума. 
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от ilianche
      Здравейте!
      Имам малка фирма, занимаваща се с обучение на ученици и възрастни. Досега не издавахме сертификати. Имам намерение да лицензирам центъра, за да мога да издавам сертификати и да обучавам евентуално лица от бюрото по труда. Новак съм в дейността, няма кой да ми даде конкретна информация. Бих искала да лицензирам центъра като ЦПО. Тъй като не съм наясно с многото документи, бих искала  да намеря отговорна фирма, която да ми ги подготви и да ми даде ясни насоки за след това. Звънях на 2-3 фирми, но  таксата им е непосилна за мен.Предвид че и самото лицензиране не е евтино. Моля насочете ме към конкретни фирми или лица, които могат да ми бъдат наистина полезни. Разбира се, че това се плаща, но може да бъде и в по приличен размер. Останалото си е направо да ти свалят кожата. Надявам се да попадна на коректни хора.Благодаря ви!
    • от DarknessY
      Здравейте, интересува ме мнението Ви по отношение на изучаване на специалност Психология в задочна форма. Предлагащите го университети са сравнително малко, като в София никъде я няма тази специалност в тази форма на обучение. Интересувам се силно от науката и желанието ми е по-скоро не да получа дипломата, а реално колкото е възможно по-добра информация да получа в краткото време, което предполага изучаването в задочна форма. Идеята ми е да споделите Вашите впечатления за отделните ВУЗ-ове, които предлагат специалността и къде би имало смисъл да се изучава, а евентуално и дали изобщо има смисъл да се изучава в тази форма на обучение. 
      Университети, които видях, че предлагат специалността са:
      Пловдивски, Великотърновски, Благоевградски, Бургаски свободен и Варненски свободен.
      Благодаря Ви!
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.