Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам проблем с пералня Аристон Маргарита 2000. Втора употреба е от познат, при първото й ползване переше без проблем,но при вторият опит просто се заинати и не иска въобще да прави каквото и да било,на дисплейя след като и се зададе каквато и да е програма мисли малко и изкарва единствено грешка "dEn0" . Много ще се радвам някой да има представа от какво може да се получава и какъв е изходът. Благодаря предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В същност пише DEMO

Включили сте DEMO - натиснете и задръжте двата бутона от дясната страна на екрана, и показва OFF. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic970459.html така е описано но втория бутон го няма при 2000

така че вероятно само задържане на бутона за вклчване

[*]The washing machine probably entered the Demo Mode which is included on several models.

Demo or "Test" will appear on the display. Press the Reset button to exit the function then simultaneously press and hold the ON/OFF and START/RESET buttons until "OFF" appears on the display.

Редактирано от saentist (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.