Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся чертеж да си зидам камина ИЛИ джамал на село може ли да ми предложите колеги

Редактирано от ivan74 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се разровите в Интернет, то ще намерите доста решения на питането си. Предлагат се и готови решения. Ако нямате опит, то ни ви препоръчам да се захващате.

Какво имам предвид:

- На глед , всичко е просто и лесно.

- Зидането на камина си е цяла наука със своята специфичност т.е строителни материали, тип покривна конструкция, височина на къщата и съответно комин и пр и пр. 

В най лошия случай ще се сдобиете с едно доста скъпо бутафорно творение, защото ако нещо се обърка, то огъня в камината няма да гори добре, ще пуши, ще създава дискомфорт!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Иване, във форума на "направи си сам" има  теми, схеми  и каквото ти е нужно. Има и линкове към руски сайтове ,където да четеш  и обмислиш  камината само за 1 помещение ли ще ползваш.. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да пък можа да е джамал

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търся чертеж да си зидам камина ИЛИ джамал на село може ли да ми предложите колеги

http://zidkam.com/forum/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най добре си намерете майстор.Това е много специфично.Мой познат реши да спести пари и си я направи сам.На външен вид много добре,ама като я запалеше се опушвахме здраво.Вече не я пали и му седи за красота.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.