Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Търся каталоци за добавяне на линк към моя сайт. да е с поне PR2. Aко е безплатен още по - добре!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук можеш да намериш много списъци - директории, обяви, фирмени каталози и т.н.

Ако имаш нужда от помощ, може да пишеш. Само внимавайте като добавяте сайтовете си, тъй като може да навредите на сайта си :)

Редактирано от DPanov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Офф/

Ще следя темата ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То май толкова, като гледам следенето :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема тук рядко ще върви, защото не всеки ден се пуска нов сайт със списъци.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, с риск въпросът ми да прозвучи малко глупаво...и все пак ми се върти в главата, та да му дам и външен израз - ако регистрираме сайт в повече директории и каталози, това допринася ли за излизане на по-предни позиции при търсене(ключова дума)?Надявам се, че ме разбрахте какво имам предвид:)))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук можеш да намериш много списъци - директории, обяви, фирмени каталози и т.н.

Ако имаш нужда от помощ, може да пишеш. Само внимавайте като добавяте сайтовете си, тъй като може да навредите на сайта си :)

Да навредим на сайта?Само с добавяне ...хммм,как да му навредим?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако автора все още търси каталози - ето. Наскоро го създадох и е напълно безплатно добавянето на сайт.

Да навредим на сайта?Само с добавяне ...хммм,как да му навредим?

И аз това се питам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да се чудя как добавянето на сайт...може да му навреди? :(

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека и аз да кажа нещо, добавянето на сайт по разни каталози и директории, не само че не помага, ами има добър шанс за наказания! Това е остаряла линк билдинг техника, която никак не се препоръчва за нови сайтове, а пък за стари не води до никакви ползи. Както знаете, случиха се адски много и важни ъпдейти в търсачките, имащи за цел да задушат всичко, което може лесно да се манипулира, не е релевантно и да направят така, че само качествените и доказани брандове да излизат напред в серпа. Може да се добави даден сайт само в локални каталози, ако е локален бизнес и то не изведнъж във всички - важно е всичко да става и да изглежда натурално.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.