Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,Искам да си купя нов компютър за игри и искам вашите идеи.Бюджета мие около 1200 лв.Имам няколко идеи , но вие кажете дали стават.

post-346917-0-42735100-1392242669_thumb.

post-346917-0-34470500-1392242673_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мне зле са подбрани компонентите за целта. И като процесор и като видеокарта с цел игри и останалите като кутия и захранване. Аудио и лан карта пък имаш вградени и не са ти необходими.

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами радвам се , че е "биват" (така да се каже) понеже не съм много на ТИ с това и искам съвет.За звуковата карта си нямам и на представа какво съм избрал и горе-долу за дънната платка. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Количка

Публикувано изображение

пс. Ако имаш стар хард може да си спестиш 100 лв. за нов стига да е sata и да ти върши работа като обем. Същото се отнася и за записвачката ако е sata е съвместима.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С твоето предложение дали ще имам проблеми за игри като Battlefield 3-4 , League of Legends (да правя клипове , а може и стриймове) и Call of Duty ? Не мисля , че ще стане понеже настолният ми компютър е от 2007 и се съмнявам да има нещо хубаво освен RAM.

Редактирано от DJludaka (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко ще можеш да играеш. За детайлите ще трябва да ти отговори някой сериозен геймър. Реално и видеокарта за 1 000 лв. да вземеш ще имаш "проблем" с някой игри. ;)

Така или иначе това е максимума за парите ти и може да се предлагат само алтернативи с незначителни разлики.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързият отговор. :)Ще по разпитам , разгледам тук таме и накрая може и да взема този които ти ми предложи. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам че при втората машина която си събирал сумата е 1 289 лв. Ако бюджета е повече от 1 200 лв. може да замениш 270Х с 760 ама отиват над 1 300 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така или иначе има отделно хубаво видео в двете конфигурации и надали някога ще ползва вграденото в процесора, защо не му предложите вариант с Xeon?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

е па сложи му ти XEON за 330 лв Не е за вярване ,че се побра GTX 760 за по-малко от 1300 лв ами и XEON-и.

Редактирано от SLI>Ti (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще объркате човека с тоя Xeon. Ако не сте обърнали внимание той точно такъв е избрал в двете си конфигурации. :D

DJludaka ако се чудиш има се предвид единствено 8-нишковия модел които е по-евтина алтернатива на I7. Ето този - http://nikem-bg.net/computer-components/XEON-E3-1230V3-QUAD-3.3-8M-B0X/description.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така или иначе има отделно хубаво видео в двете конфигурации и надали някога ще ползва вграденото в процесора, защо не му предложите вариант с Xeon?

Като не е Xeon какво?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сори, сбърках, не ме линчувайте само :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.