Премини към съдържанието
professed

Търся субтитри

Препоръчан отговор

Здравейте, извинявам се ако темата е в грешния раздел.Ако може да ми намерите субтитри за "24 season 5 " ще ви бъда много благодарен. Търсих навсякъде и никъде не намерих :(((

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ти. Точно в този сайт сутринта не ми влизаше...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
      Здравейте! Търся безплатен сайт, в който мога да кача желания от мен клип, да му напиша субтитри и да го сваля с тях, като едно цяло. Бих могъл да извърша подобно нещо във Vbox примерно, но субтитрите там са отделно. Като го сваля, клипът ще е отново без субтитри, а трябва да го кача и в няколко други сайта. 
    • от Tonislav Koychev
      Въпроса ми е следния имам ето това домашно кино  SONY BDV-E4100 и когато запиша 3D филм който ги свалям не от замунда а от energy torrent, уж имат субтитри който са 3D но не тръгват, а иначе филма си е супер от към качество, звук и т.н. Та ако някой има подобен проблем или се е сблъсквал с нещо такова да даде едно рамо.
    • от Димитър R
      Здравейте,
      От скоро имам Мак и срещам следният проблем: Когато сваля субтитрите на даден филм, се запазват като VLC файл и не мога да ги стартирам. Някой може ли да ми разкаже простичко какво да направя?
    • от Fairun
      Здравейте!На скоро разбрах как да гледам филм на ТВ-то със субтитри, но уви взеха, че субтитрите ми ги изкарва малки.Аз мога да ги чета. но очелатите ми родители-не.За това ви искам помощта.Искам също така да добавя, че филма го качвам и гледам от флашка като субтитрите си ги правя да бъдат с Notepad и оттам опцията с Unicode, за да може ТВ-то ми да ги чете.
    • от hristo58
      Днес след обновяване на Мозила не можа да стартира след рестарта,изписа ми runtime error.След няколко неуспешни опита я деинсталирах с geek.exe.Наново инсталирах,този път стартира,направих си натройките,въведох си паролите и накрая за отмора реших да си сваля филм от замунда,но се оказа,че не мога да изтегля субтитрите.Изключих всички добавки,не помогна,рестартирах в безопасен режим,отново не стана.Отчаях се.Безсилен съм,някой може ли да даде съвет.Благодаря.
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.