Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Исках да отида на Робокоп на 4Dx,но видях,че е Субтитриран,а НЕ 3D Субтитриран! Моля,някой да ми каже каква е разликата ,защото съм от Варна и ще ходя за първи път на 4Dx!!!! ;(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cant believe: Ти си гений,честно! Много ясно,че в киното 2D-то ще е със субтитри,а 3D-то без! Тва всеки го знае и само хора,които са завършили английска фиология ,ходят да гледат 3D филми - малките деца по на 5-6-7 годинки знаят английски на ниво CAE  и гледат анимациите без субитри,защото 3D няма субтитри... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:cant believe: Ти си гений,честно! Много ясно,че в киното 2D-то ще е със субтитри,а 3D-то без! Тва всеки го знае и само хора,които са завършили английска фиология ,ходят да гледат 3D филми - малките деца по на 5-6-7 годинки знаят английски на ниво CAE  и гледат анимациите без субитри,защото 3D няма субтитри... 

Не те разбрах! Как така 3D-то няма субтитри? Моля някой ,който е ходил на 4Dx да отговори! Много ми е спешно! :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не те разбрах! Как така 3D-то няма субтитри? Моля някой ,който е ходил на 4Dx да отговори! Много ми е спешно! :(

Утре, като отидеш на кино и след като изгледаш филма, ще ни кажеш какво си разбрал. И така може, нали? На нас не ни е спешно и ще почакаме за твоите коментари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Утре, като отидеш на кино и след като изгледаш филма, ще ни кажеш какво си разбрал. И така може, нали? На нас не ни е спешно и ще почакаме за твоите коментари.

Поздравления за 6969-то ти мнение,но няма нужда да бъдеш груб!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм много запознат но филмът в кино Арена е формат Digital Cinema което не е 3D . А къде във Варна е по -добре да се отиде на кино в Гранд Мол Варна или Мол Варна ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко бе.Субтитриран означава,че филма е със субтитри! А такъв термини като  3D Субтитриран няма-не знам откъде ти хрумна.

И...разбира се ,че 3D -то има субтитри-ако не е дублиран на BG език-каквито са повечето 3D анимации!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко бе.Субтитриран означава,че филма е със субтитри! А такъв термини като  3D Субтитриран няма-не знам откъде ти хрумна.

И...разбира се ,че 3D -то има субтитри-ако не е дублиран на BG език-каквито са повечето 3D анимации!

Погледнете тук - http://www.cinemacity.bg/4dx ! Робокоп е 15 лева и е субтитриран,а другите са 18 и са 3D субтитрирани!

Не съм много запознат но филмът в кино Арена е формат Digital Cinema което не е 3D . А къде във Варна е по -добре да се отиде на кино в Гранд Мол Варна или Мол Варна ?

Във Варна кината са еднакви с разликата,че в Мол Варна можеш по-лесно да вкараш храна! :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете тук - http://www.cinemacity.bg/4dx ! Робокоп е 15 лева и е субтитриран,а другите са 18 и са 3D субтитрирани! 

Tуй малко ми прилича като термините на HDMI кабелите (например) -супер ,мега ,хипер,дупер скорост и дрън дрън :D

Ако филма е 2D е субтитриран ,а ако 3D и 4D му викат 3D субтитриран-не знам.И на 5D да го гледаш повече от 3D субтитри няма да има! Не разбирам какво точно те интересува!

ПП не знам във Варна имате ли 4D кино!?!? 

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Tуй малко ми прилича като термините на HDMI кабелите (например) -супер ,мега ,хипер,дупер скорост и дрън дрън :D

Ако филма е 2D е субтитриран ,а ако 3D и 4D му викат 3D субтитриран-не знам.И на 5D да го гледаш повече от 3D субтитри няма да има! Не разбирам какво точно те интересува!

ПП не знам във Варна имате ли 4D кино!?!? 

При Субтитриран(без 3D) май не получаваш очила и гледаш 4Dx(вятър,светкавици,движещи седалки) без 3D-то! Просто исках да разбера защо или дали е така!:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При Субтитриран(без 3D) май не получаваш очила и гледаш 4Dx(вятър,светкавици,движещи седалки) без 3D-то! Просто исках да разбера защо или дали е така! :(

Е аз за такова 4D дето не е 3D картината за сефте чувам.Ти май измисли ново измерение-2D с 4-тото измерение (вятър,светкавици,движещи седалки и т.н.т) :ohmy: 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е аз за такова 4D дето не е 3D картината за сефте чувам.Ти май измисли ново измерение-2D с 4-тото измерение (вятър,светкавици,движещи седалки и т.н.т) :ohmy:

Странно е ,но в сайта е с 3 лева по-евтино и не пише нищо за очила. ЗАЩО?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Странно е ,но в сайта е с 3 лева по-евтино и не пише нищо за очила. ЗАЩО?!

Е за другите какво пише за очила? Пич аз само веднъж съм гледал 4D ,но все ми се струва,че няма таквоз чудо за каквото говориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за другите какво пише за очила? Пич аз само веднъж съм гледал 4D ,но все ми се струва,че няма таквоз чудо за каквото говориш.

4DX 2DNorm (Редовен билет) 15.00лв

VS

4DX 3DNorG (Редовен билет. Цената включва такса за ползване на очилата - 1 лв.1) 18.00лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи 2D 4Dx= 2D ?

Филма го гледаш на постера,че е 4D,но го  дават както на 4D .... 3D.... а явно и в 2D вариант! Tакова чудо за 2D с ефектите от 4D -то няма!

Аз затова и те попитах във Варна имате ли изобщо 4D кино!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филма го гледаш на постера,че е 4D,но го  дават както на 4D .... 3D.... а явно и в 2D вариант! Tакова чудо за 2D с ефектите от 4D -то няма!

Аз затова и те попитах във Варна имате ли изобщо 4D кино!

Има само в София и още няколко места в Европа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има само в София и още няколко места в Европа!

Ами и аз знаех,че има само в София но те попитах ,защото може да са открили и във Варна! Та...сега разбра ли защо филма е субтитриан ,а не 3D субтитриран?

Този от 15 лева ти е 2D вариант,а този от 18 е в 3D вариант!

И нямат нищо общо с 4D прожекция (няма вятър,мятър,мърдане на седалки и тируриру)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти бавноразвиващ ли си ? Не усети ли поне малко от иронията в първия ми пост ?!?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти бавноразвиващ ли си ? Не усети ли поне малко от иронията в първия ми пост ?!?

Не,беше ненужно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.