Премини към съдържанието
  • Известия

• Калин Карабойчев

15 години Kaldata.com – време е да почерпим!   31.03.2018

Здравейте приятели, На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години! Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред. Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!  Вземете вашия подарък тук

Препоръчан отговор

Здравейте !Преди около година Старата ми карта АTI radeon hd 3650 изгоря. Занесох го на сервиз тъй като първоначално незнех какво точно е .От сервиза ми го върнаха с нова карта NVIDIA GeForce 210 , цитирам техника -"Tази е по хубава от старата ви, тя беше  512mb, а тази е с 1gb памет". Тъй като тогава компютърът ми трябваше спeшно тъй като бях в сесия си замълчах и карах една година така. Сега обаче посъбрах малко пари и съм готов да я сменя тази хубавата карта. Може ли да ми препоръчате видео карта не искам да прави чудеса,ще се играят игри от сорта на League of legends, Smiteи то рядко , ще се ползва и Photoshop, 3Ds max. Бюджета ми е около 170 -200 лв двоумя се дали да не взема същата АTI radeon hd 3650  или  някоя друга.

Mонитора ми е 21" с резолюция 1680x1050. Ето и спецификацийте на компютъра:

CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2600 MHz (12 x 217) 5000+

Motherboard: Gigabyte GA-M56S-S3  (4 PCI, 2 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 4 DDR2 DIMM, Audio, Gigabit LAN, IEEE-1394)

RAM: 4096 MB  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Aко съм пропуснал нещо извинявам се предаварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обща стойност - 182.03 лв. с ДДС Хубава,качествена и тиха видео карта :) Остават пари за доставка и бира :) 
  • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от Little Джигит
      Здравейте! Нов съм в сайта. Приятно ми е, Александър! Знам че има много изписани постове на тема "проблеми с видео карта" и т.н., но не намерих случай подобен на моя. Проблемът е следният - когато поставя видео картата в слота (видео картата е nvidia geforce 8500gt 256mb 128-bit) и сложа VGA кабелът, пускам компютъра всичко, тръгва, но почват да излизат цветни пикселчета, инсталирам драйверите, рестартирам компютъра и пак същият проблем. Надявам се разбрах те, какво имам предвид. Някви идеи защо става така?
    • от loranst looa
      Здравейте искам да попитам на тази карта  nVIDIA GeForce 8800 GTX какъв тип игри могат да вървят и актуални заглавия от последните няколко години могат ли да бъдат подкарани на нея. Благодаря
    • от CarToFa
      Здравейте ,скоро си купих компютър ,който е на 4 5 години .Смених му видео картата ,защото старата не тръгваше с Asus  Nvidia Gt730 4GB втора ръка и друга забележка ,че хардиск ми издава шум постоянно.Проблема ми е като играя и по някое време екрана ми замръзва и може след малко да отбие или не отбива а трябва да го рестартирам ,някой път ми се променя и резолюция и в настройки ми няма оптималната която е 1440 х на нещо си . Компютър е с 4 рам ДДР3 и процесос Интел Пентиум 3.0 гигахерца двуядрен .Гледам съм температура ,но си седят по на 40 градуса някъде.
      Ще бъда благодарен ако помогнете .Ако трябва още информация пишете.
      Благодаря предварително.
    • от axeloi12
      http://rmania.net/workstations-dell--precision-t5400-eight-cores-2x-quad-core-xeon-e5405-16gb-ram-quadro-3050.html
       тва ми е компа  искам да попитам ще стане ли да и сложа EVGA Geforce GTX 1070 8 GB  или поне 1060ти ?
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.