Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Снощи слушах музика май много силно и може би съм спукал басовият говорител...Но не съм сигурен как мога да разбера дали съм го спукал, защото то се чуват басовете, но много по леко.... И другия въпрос е дали може да се сложи по голям говорител? на кутия 17см широка,висока 35см и дълга 35см... LG Model: LHS-T6245W  ; Max Power 120W(Program) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо... Ако нещо си направил с НЧ говорителя, то вероятно си опекал намотката и може сега да стърже при движение или изобщо да не бачка. Нещо в ампа се е прецакало или просто нещо не е настроено както трябва. Басите усилени ли са докрай ? Еквалайзери, тонкоректори, долбита, ефекти и бла-бла бърникани ли са ? Пробва ли го на друг източник ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Басите са до края.. Еквалайзер съм го настроил смисъл на него има тикче а друго не съм пипал и не съм го пробвал на друго ще го пробвам на телевизора...  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.