Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

И двата много ми харесват,бих желал да чуя какво мислите вие.

Момче съм.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че черния е по-добре за момчета. Белият повечето е за жениП.с. Всичко зависи ти самия как се възприемаш, някой се възприемат като жени, купуват повече женски неща. Не искам да те обидя, просто отбелязвам, че има и такива. Ти самия трябва да прицениш, кои ще ти подхожда повече.

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих взел белия, не ми дреме какво мислят за него и за мене. Просто всичко е черно в днешно време (компютри, телевизори, телефони... и т.н.). Малко разнообразие. Взимай каквото ти харесва повече, всеки си има вкус.

Редактирано от ComerciaL (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разбира се, че черния е по-добре за момчета. Белият повечето е за жениП.с. Всичко зависи ти самия как се възприемаш, някой се възприемат като жени, купуват повече женски неща. Не искам да те обидя, просто отбелязвам, че има и такива. Ти самия трябва да прицениш, кои ще ти подхожда повече.

Това е телефон, има ли значение. Нали предназначението му е да е протеза на човешкия слух и говор :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това е телефон, има ли значение. Нали предназначението му е да е протеза на човешкия слух и говор :)

Напълно си прав, Но има хора които това не го разбират. Ще ти дам един прост пример, когато бях ученик един приятел си купил розова тениска, само зареди тениската му се подиграваха и после го пребиха. За това казвам, че всичко е въпрос на собствен вкус.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Напълно си прав, Но има хора които това не го разбират. Ще ти дам един прост пример, когато бях ученик един приятел си купил розова тениска, само зареди тениската му се подиграваха и после го пребиха. За това казвам, че всичко е въпрос на собствен вкус.

Разбирам идеята ти. Но аз като човек на възраст съм престанал да обръщам внимание на такива "външни" белези. И ми е жал за тези, които им обръщат внимание.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само да не е цикламено...  :D

Всичко останало си става... Лично аз съм за черния - бялото все си мисля, че се цапа по-лесно, макар че все пак това си е iPhone. 

П.С.

По принцип няма значение и все пак - не бих си купил цикламена тениска. Просто си е женски цвят и не ми харесва за мъж... :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко останало си става... Лично аз съм за черния - бялото все си мисля, че се цапа по-лесно, макар че все пак това си е iPhone. 

П.С.

По принцип няма значение и все пак - не бих си купил цикламена тениска. Просто си е женски цвят и не ми харесва за мъж... :)

Аз съм с бял HTC и не се цапа. Е, и аз не го хвърлям из калта де ::)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

П.С.

Никой не би си купил, женски цвят дреха или нещо друго, но той беше си я купил тъй като е малко нежен и .... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами избора на цвят си е въпрос на вкус... Класиката при iPhone обаче е белия цвят... Моя телефон е лимонено жълт ;) (води се спортен модел, а и е водоустойчив)... А сега обмислям покупката на Sony Xperia Z1 Compact с цвят лайм... Днес се загледах по една обява за продажба на Sony Ericsson Xperia Ray, който уж се води розов, ама на снимките ми изглежда по-скоро червен електрик и цвета много ми хареса:

Публикувано изображение

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истината е че,всичко опира до лични предпочитания, няма мъжко, женско.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Моя телефон е като първия с ярко зелен кант.

Изобщо не ми пука за хорското мнение купувам това което е изгодно и удобно за мен.

Червеното ми ходи и половината ми гардероб е в червено, ама никои нищо не ми е казвал за избора ми на цветове може би защото съм 187см 90 кила и с 47ми номер обувки 

цикламеното не ме кефи. но имам няколко тениски с ярко жълти надписи.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря Ви за мненията

Благодаря че Благодари :)

Напоследък белия цвят ми харесва повече.

И аз съм хвърлил око на бяло телефонче ама не е  Iphone щото андройд ме кефи повече. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата много ми харесват,бих желал да чуя какво мислите вие.

Момче съм.

Каквото и да ти се каже тук трябва да сложиш единия и другия в ръката си и да прецениш сам.

Аз лично се кефя на бялото - и колата такава си я поръчах, а и 5S ми е бял (тоест златен).

Въпреки, че имам бял, черния цвят също не е лош и затова ти казвам, че е въпрос на вкус.

Ако си от СФ ела да си там да си поиграеш с белия и да видиш как ти стои в ръката.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Черен разбира се :help wanted4:  Ама това е лично мнение. Иначе съм голям карък  все бързам да си взема и все на бели попадам когато съм на зор. От 5 години на iPhone две години съм бил с бели. Сега пак ми е бял но нали съм си карък. Това бялото за телефон наистина ми се струва за жени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквото и да ти се каже тук трябва да сложиш единия и другия в ръката си и да прецениш сам.

Аз лично се кефя на бялото - и колата такава си я поръчах, а и 5S ми е бял (тоест златен).

Въпреки, че имам бял, черния цвят също не е лош и затова ти казвам, че е въпрос на вкус.

Ако си от СФ ела да си там да си поиграеш с белия и да видиш как ти стои в ръката.

От Силистра съм :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От Силистра съм :(

Кофти.

Варианта ти е около теб, ако има някой с бял и черен да ги видиш или да уцелиш някой от магазините ви да има и двата цвята.

При ходене до Варна също става...

Задължително, обаче, направи избора си след като ги видиш на живо и в ръката ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аааа,спокойно де,къде си тръгнал и ти ,ше те накарат да плащаш такса като за  архитектурен паметник :P

моите са два..и бял  и черен.........баланс да има..."ин" и "ян"

Ааа, баланса е важен :) Но пак да кажа, телефона е само протеза, не разбирам тези напъни да такъв, да е инакъв :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Наистина в сайта им няма нито един iPhone. Ако искаш да си 100% сугурен звънни на 123, те трябва да знаят какво става...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахх май Глобул вече не предлага Iphone

Няма се шашкаш. Има куп места от където да се закупи. Само да има излишни за покупки на телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.