Премини към съдържанието
N1K17Y

Препълнен локален диск

Препоръчан отговор

Здравейте на всички. Проблемът ми е че Локалният ми диск D пише, че е препълнен, а в него няма никакви файлове. Има 2 папки. Едната е архив с името на компютъра ми, а другата се казва WindowsImageBackup. В нея има 3 подпапки: Catalog, SPPMetadataCache и Backup някаква дата и разни цифри. В последната има разни XML документи които са по 1-5 кб, и други 2 VHD файла. Единия е 56 мб а другия е 217 ГБ  :ohmy:  Общото пространство на D-то ми е 247 ГБ а са свободни 3 ГБ. Въпросът ми е този големия файл какъв е и трябва ли ми, щото пише нещо бекъп, ама не разбирам много :D  Моля да помогнете, ако можете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички. Проблемът ми е че Локалният ми диск D пише, че е препълнен, а в него няма никакви файлове. Има 2 папки. Едната е архив с името на компютъра ми, а другата се казва WindowsImageBackup. В нея има 3 подпапки: Catalog, SPPMetadataCache и Backup някаква дата и разни цифри. В последната има разни XML документи които са по 1-5 кб, и други 2 VHD файла. Единия е 56 мб а другия е 217 ГБ  :ohmy:  Общото пространство на D-то ми е 247 ГБ а са свободни 3 ГБ. Въпросът ми е този големия файл какъв е и трябва ли ми, щото пише нещо бекъп, ама не разбирам много :D  Моля да помогнете, ако можете.

А какъв е заетия размер в дял C?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не давате никаква информация за хардуера и ОС.Този компютър на улицата го намерихте?Възможно е преди преинсталация  или просто така да е правен пълен бейкъп на компютъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Свободната памет на С е 232 ГБ, ама сега е пълен с игри и филми които скоро ще изтрия. А до kashchey каква информация ти трябва ?

Редактирано от N1K17Y (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно е зададен автоматичен бейкъп на системния дял .Виж начина по който се променят настройките тук  .Предполагам че ОС е Windows 7. 

Това което ме интересуваше  е : каква е ОС; количество данни в системния дял ;защо е правен този бейкъп(нарочно или неволно)? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7-ца съм  :D  пропуснал съм да спомена явно, извинявайте. ОС не съм я инсталирал аз. А този бейкъп дори не знам какво е  :D  не разбирам много и не знам защо е правен. Да го изключа ли това или не ?

Редактирано от N1K17Y (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако смятате че не ви трябва ,можете да  изтриете папката WindowsImageBackup .Все пак проверете настройките на Windows Backup и ако искате можете да зададете  кое да се запазва и кое не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.