Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

Казвам се Александър и съм от София. Търся СЕРИОЗЕН човек - програмист, който да е между 20 - 30 години. Разполагам с идея, за която ми е нужен добре изработен сайт. Имам ясна и точна представа за всичко по него. Бъдещите приходите на сайта ще са от реклама. Идеята е уникална и води до 99%-ва печалба. Заплащането на програмиста е 30% от всички приходи в бъдещ период.

Моля, само сериозни хора да ми пишат. За повече информация лично на среща - гр.София.

Можете да се свържете с мен на ЛС в Facebook

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Казвам се Александър и съм от София. Търся СЕРИОЗЕН човек - програмист, който да е между 20 - 30 години. Разполагам с идея, за която ми е нужен добре изработен сайт. 

А ако е на 19 или 31, к'во пра'им? :tongue2:

Редактирано от gothicrock (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако е на 19 или 31, к'во пра'им? :tongue2:

Нямам нищо против годините, казвам го от гледна точка на това, че смятам  хората между 20-30 години достатъчно отговорни и свободни за да вложат част от свободно си време за бъдеща инвестиция.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.