Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Незнам как да изпълня стъпка 4 Метод на доставка, пише ,че полето било задължително пиша разни работи давам продължи и пак не става какво трябва да напиша там , не разбирам.Ако някой е поръчвал от там нека ми помогне, Благодаря предаварително.Сайта е Zona-sport.net.

post-347146-0-34185600-1392903925_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как поръчваш с регистрация или без.?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със регистрация.

Явно има някакъв бъг. Пиши им на съпорта.

П.С. сега видях, че нямат такава страница. Освен да им пишеш във фейсбук.

Редактирано от potrebitell (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно има някакъв бъг. Пиши им на съпорта.

П.С. сега видях, че нямат такава страница. Освен да им пишеш във фейсбук.

ок мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nikolay Trifonov
      Link: Tabla.BG
      Tabla.BG е най-новата платформа за игра на табла по стандартните български правила. Поканете и предизвикайте приятели, пробвайте късмета си срещу други опоненти или тренирайте в тренировачната ни стая. Това което прави Tabla.BG повече от останалите табли е общността, гъвкавата платформа и мачмейкинг и цялостното усещане за една плавна и динамична игра.
      Написана изцяло на HTML5, играта не изисква никакви допълнителни програми или плъгини. Еднакво удобна за Desktop, Mobile и дори Smart TV устройства. Играйте с 1 акаунт от всичките си устройства!
      Това което различава играта от останалите онлайн версии на Табла, е силният социален елемент. Идеята ни не е просто да създадем програма на която да 'джъткаш' табла, а място което да симулира кафенето в което се събираш с твоите приятели. Towa w
      Седмични и глобални класации Подаръци по време на играта или извън нея – покажете своята признателност! Харесване, приятелство и лични съобщения – разменете харесвания с играчите които срещате и ги поканете да станат ваши приятели! Комуникирайте чрез лични съобщения и изпращаите покани на приятели за игра! Персонализирайте профила си – напишете си остроумен статус или споделете ваши снимки в личната ви галерия! Влезте в най-социалното Българско общество на табла – с правилата които познавате и обичате! Постоянно развиваща се платформа
      Табла.BG ще продължава да се подобрява с планирани ъпгрейди и ново съдържание! Ние се вслушваме в това което играчите искат и ни споделят и винаги се опитваме да подобрим качеството на игра. Ние не сме просто екипа зад Табла.BG, a ние запалени играчи и членове на глобалното табла общество! Нека заедно помогнем на повече хора да изпитат магията на таблата!

• от mikrotik
      Здравейте ! От няколко дни си пиша с една мацка във Фейсбук, но изведнъж тя спря да ми пише и не мога да разбера моя ли е вината за това и дали в мен е проблема. Моля дайте мнение и съвет какво да правя - харесвам я и искам да имам връзка с нея и ми е гадно, че не ми пише. 
    • от mikrotik
      Здравейте, някой знае ли какво се случи с радио Сигнал + и дали има някакъв шанс да се оправят нещата с него ?
    • от mikrotik
      Здравейте ! Имам следният проблем - докато гледам ТВ на лаптопа - през 20 - 30 мин. ми излиза това съобщение : error: cannot load m3u8 ... - и се появява без значение от кой сайт гледам ТВ ... Някакви идеи как да се справя с това, много е неприятно, при един Refresh на web - страницата stream-a тръгва отново, но на всеки 20 - 30 мин. трябва да обновявам, което е гадно ... Прави го и на IE ,и на Firefox, включително и на Chrome ...OS - Windows 7, player - Adobe Flash, допълнително и VLC player - последни версии ...Очаквам мнения по въпроса !

• от Darkuss
      Здравейте искам да си изтегля майнкрафт от замунда и да играя заедно с приятели , но не знам точно коя версия да изтегля и как точно става , няколко пъти съм пробвал със различни версий но се не се получава ... :/
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.