Премини към съдържанието
iBonev

Поле "Address line 1" в PayPal (регистрация)

Препоръчан отговор

Добър вечер, колеги!

Искам да си направя регистрация в PayPal, изчетох сума ти материал относно това (стъпки, обяснения и т.н.), но в формата за регистрация има 1 поле - Address line 1, което не знам по какъв начин да попълня. В смисъл, виждал съм различни стилове на изписване на улици в английският език, но не мога да преценя кой е общоприет?

Например: "улица Драган Цанков №12", може да стане "12 Dragan Tsankov Str." или "Ulitsa Dragan Tsankov 12", на кой от двата варианта да заложа, в стил побългарен английски или просто на английски..?

И другото, което ме интересува в въпросното поле наложително ли е да посочвам вход/етаж/апартамент при условие, че това изрично не е написано?

Целта на регистрацията е, за да си поръчам нещо (евентуално) от ebay или друго място с e-разплащане, а не да продавам (в случай, че е от значение).

Благодаря за отделеното време и внимание! :)

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър вечер, колеги!

Искам да си направя регистрация в PayPal, изчетох сума ти материал относно това (стъпки, обяснения и т.н.), но в формата за регистрация има 1 поле - Address line 1, което не знам по какъв начин да попълня. В смисъл, виждал съм различни стилове на изписване на улици в английският език, но не мога да преценя кой е общоприет?

Например: "улица Драган Цанков №12", може да стане "12 Dragan Tsankov Str." или "Ulitsa Dragan Tsankov 12", на кой от двата варианта да заложа, в стил побългарен английски или просто на английски..?

И другото, което ме интересува в въпросното поле наложително ли е да посочвам вход/етаж/апартамент при условие, че това изрично не е написано?

Целта на регистрацията е, за да си поръчам нещо (евентуално) от ebay или друго място с e-разплащане, а не да продавам (в случай, че е от значение).

Благодаря за отделеното време и внимание! :)

Погледнете как е в личната ви карта. Но мисля няма проблем да ги напишете по който и да е от двата начина

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледнете как е в личната ви карта. Но мисля няма проблем да ги напишете по който и да е от двата начина

Здравейте!

Мина ми през ума и това, но ЛК-то ми е все още от старите, а не новите-европейски и съответно освен имената ми, друго няма на английски и справка не мога да направя. :)

Редактирано от Иван Бонев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Мина ми през ума и това, но ЛК-то ми е все още от старите, а не новите-европейски и съответно освен имената ми, друго няма на английски и справка не мога да направя. :)

Тогава просто напишете адреса си транслитериран, така как е

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.