Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден !Аз в понеделник ще си поръчам рам памет преди 2 седмици бях си поръчал конфигурация от никем нет но тогава бях си поръчал само с 4 гигабайта рам памет за да може да се купи по добра видео карта сега вече съм събрал парите и мисля в понеделник да си я поръчам :) Избрах си тая рам памет http://nikem-bg.net/computer-components/4GB-DDR3-1600-A-DATA защото и сегашната ми рам памет е тази. въпросът ми е дали има значение къде се поставя новата RAM защото в дънната платка има четири слота а сегашната ми е рам е поставена на първия слот. Може би въпросът ми е глупав за което се извинявам но все пак неща да правя глупости благодаря за отделеното време :) Поздрави !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прочети упътването на дънната платка, там е описано като за хора минали през УПП. Ще се справиш!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден !Аз в понеделник ще си поръчам рам паметпреди 2 седмици бях си поръчал конфигурация от никем нет но тогава бях си поръчал само с 4 гигабайта рам памет за да може да се купи по добра видео картасега вече съм събрал парите и мисля в понеделник да си я поръчам :)Избрах си тая рам памет http://nikem-bg.net/computer-components/4GB-DDR3-1600-A-DATA защото и сегашната ми рам памет е тази.въпросът ми е дали има значение къде се поставя новата RAM защото в дънната платка има четири слота а сегашната ми е рам е поставена на първия слот.Може би въпросът ми е глупав за което се извинявам но все пак неща да правя глупостиблагодаря за отделеното време :)Поздрави !

Слагаш ги в слотове с еднакъв цвят. Препоръчително е да са в №2 и №4.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

въпросът ми е дали има значение къде се поставя новата RAM защото в дънната платка има четири слота а сегашната ми е рам е поставена на първия слот.

Няма значение в кой от слотовете ще поставиш паметта,действай смело и не забравяй да направиш смяната на рам паметта при изключен компютър! ;)

Успех! ;)

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слагаш ги в слотове с еднакъв цвят. Препоръчително е да са в №2 и №4.

Добре, но и четирите слота са със черен цвят ето я и дънната платка http://www.asrock.com/mb/AMD/980de3u3s3/ Сегашната рам е поставена в слота до процесора другата плочка точно къде да я поставя ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.