Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте във понеделника мисля да поръчвам тази конфигурация : 

Крайна цена 705,20 лв.
Какво ще кажете по въпроса? Ако ще има и други предложения нека не надвишават 700лв!

П.С ако помоля sk*.bg да ми я сглобят ще го направят ли и безплатно ли го правят?

Благодаря ви предварително! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре де, това аз го предложих преди час някъде. Или вие сте баш питащия? Ще я сглобят безплатно от ''Sky''.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам ако съм ви обидил или нещо, но аз не съм разглеждал форума нито теми нито нищо просто един приятел "уж" ми каза, че той я е направил и да питам дали да я поръчвам .. За тези пари иначе става ли добра ли е, защото ще ъпгрейдвам след 1 година!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма проблем, не сте ме обидил. Каква е целта на ъпгрейда след година? И понеже не е коректно сам да си давам оценки ви препоръчвам да изчакате и други мнения!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми след година мисля да му сложа нов процесор и ново захранване ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми след година мисля да му сложа нов процесор и ново захранване ?

Няма да имате проблеми с такъв тип ъпгрейд. Сега видях, че кутията е различна от предложената от мен, но това е без значение.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във никем ми излиза по - евтино и мисля от там да поръчам те коректни ли са изпълняват ли поръчката смисъл такъв да го сглобят безплатно Ето и конфигурацията http://nikem-bg.net/cart/48825p1r46672p1r45925p1r44626p1r1180p1r47897p1rf.htmlП.С - смених видеото добро ли е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Във никем ми излиза по - евтино и мисля от там да поръчам те коректни ли са изпълняват ли поръчката смисъл такъв да го сглобят безплатно Ето и конфигурацията http://nikem-bg.net/cart/48825p1r46672p1r45925p1r44626p1r1180p1r47897p1rf.htmlП.С - смених видеото добро ли е?

Видеото е доста зле! Иначе за коректността - има ли такива търговци? Мисля, че не. Да кажем, че са поносимо коректни и ще ти сглобят конфигурацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окау колега какво ще ми предложиш във този цени диапазон от никем говоря само за видеото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Окау колега какво ще ми предложиш във този цени диапазон от никем говоря само за видеото?

Не, защото няма нищо подходящо! Ако си от София не ти е никакъв проблем да поръчаш от Никем, а само видеото от Sky. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От град Димитровград съм, но ако поръчам видеото се чудя дали мога да го сглобя сам затова ми е проблем .. Затова питам да ми предложиш нещо до 170лв .. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирането на видеото е работа точна за 30 секунди! Ако се притесняваш като вземеш конфига ще помагаме.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре колега без видеото поръчвам не заключвайте темата и ако може отсега да ми дадеш някакво клипче как се слага видеото?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре колега без видеото поръчвам не заключвайте темата и ако може отсега да ми дадеш някакво клипче как се слага видеото?

http://www.youtube.com/watch?v=O9x097QRXeA

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видях едни обяви във prodavaln*k и добавих едно момче във скайп мисля, че са някаква фирма от САЩ скайпа им е : laptopbgbg
Питах ги можете ли да сглобите от ваш сайт там и те ми казаха, че имат хора там и им дадох тази конфигурация : 
INTEL CORE I3-3240 , 3.40GHz
COOLER MASTER K380, WITH 500W PSU
SAPPHIRE R7 260X 2GB GDDR5 OC
GIGABYTE B75M-D2V
1TB SEAGATE 6G/7200/64M SATA
A-DATA 4GB DDR III 1600
Ми я сглобяват там за цената от 640лв да ми дойде до България до моят град ще ми струва 25лв доставка и ако искам да поръчам конфигурацията искат първо капаро от 20-30лв дали мога да им се доверя някой поръчвал ли е така? Оплаквания има ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако се наложи,как ще се възползваш от гаранцията????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да и аз това ги попитах чакам отговор от тях и ще си редактирам поста да ви кажа какво са ми казали!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си вземи частите от някой български магазин.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

До сега си писахме казаха ми, че имам 2 години обща гаранция и тя ще е във София при негов колега и ще имам документ за гаранция. Не знам какво да реша, защото ми идва и по изгодно по този начин ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Поръчай си ги от някой български сайт (никем и скай са най-изгодни) не рискувай с такива еднодневни фирми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.