Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам компютър за MOBA игрите LoL,Dota2 и HoN. Имам около 450лв. Искам да вървят на каквито и да е настройки и да мога да говоря по  скайп, да не ми лаги и да има 30-40 fps.. Имам 450лв. и искам само компютъра.

BB код:

Обща стойност - 455.41 лв. с ДДС

мисля  че  е достатъчно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре е. Единствено гледай видеокартата да е с GD5, ако трябва ще отделиш още малко пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре. Аз бих помислил и за APU. След време можеш да сложиш и по-добра видеокарта от 7750.

Обща стойност - 467.58 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването няма ли да е слабичко?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването няма ли да е слабичко?

Не. АМД конфигурацията няма да преминава 100-20W. 7750 e 55W, G1620 и той някъде толкова. Та Intel конфигурацията ще изразходва горе долу толкова колкото и тази на АМД. За тези пари Фортрона е най-добрия избор. 350W ще са абсолютни достатъчни, а и е с 85% ефективност. Защитите също не са му спестени.

Редактирано от Нико_ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD A8-6600K X4/3.9GHZ/FM2/BOXGB F2A88XM-DS22X2G DDR3 1600G A-DATA500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MBPSU CHIEFTEC A-135 400W APS-400SCX-5B56 /NO PSUОбща стойност - 498.38 лв. с ДДС http://nikem-bg.net/cart/49099p1r50086p1r45645p1r44626p1r1080p1r48675p1rf.html

Ето ти с добро видео 8570, дъно с всичко необходимо, добро захранване. Компромис е кутията, но няма как за тези пари толкова. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7750 с DDR5 е по-добра от което и да е APU, така че си стой със Celeron-чето и 7750-ката. Само, че ако можеш вземи 1150 конфигурация:

ASROCK H81M-DGS /1150
G1820 2.7GHZ/2MB/LGA1150/BOX
4GB DDR3 1333 A-DATA
500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB
ASUS HD7750-1GD5-V2
SHENHA  ATX MID TOWER SH-509
PSU FORTRON FSP350-60GHN

Обща стойност - 499.32 лв. с ДДС

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо Celeron... -_- Celeron е най-горещия процесор който интел някога са предлагъли . говоря за старите версии.... според мен по добрият избор е  APU от рода на а10-6800k защото е четириядрен и има добро вградено видео.

Редактирано от NobodyEpic (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо Celeron... -_- Celeron е най-горещия процесор който интел някога е предлагъл по добре Pentium или APU защото е четириядрен и има добро вградено видео.

По-голяма глупост не бях чел скоро.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

защо Celeron... -_- Celeron е най-горещия процесор който интел някога е предлагъл по добре Pentium или APU защото е четириядрен и има добро вградено видео.

hahaha

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз първо си мислих за вградено  видео, но не трябва ли повече рам??

И да питам защо е по-добре 1150?

Редактирано от krisdamov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За вграденото видео ще ти трябва 2GB RAM отгоре която да е високо скоростна. Препоръчително е скоростта да е 2133/2400/2600Mhz. 1150 е по-добре защото е по-нова платформа и е по-производителна и имаш добра основа за ъпгрейд в бъдеще.

Редактирано от k0brABG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Искам да вървят на каквито и да е настройки и да мога да говоря по  скайп, да не ми лаги и да има 30-40 fps."

1. На каквито и да е настройки - не ти трябва за всички, а за до High, а може би и под High

2. Това да говориш по скайп, не е от компютъра, а от добра интернет връзка

3. 30-40fps за тези игри не е много

4. Не да не ти лаги, а да не ти сече(насича)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз първо си мислих за вградено  видео, но не трябва ли повече рам??

И да питам защо е по-добре 1150?

не не трябва повече рам а по-бърза рам.

и не мога да разбера какво се хилите... ималили сте Celeron?! лаптопа ми е с celeron и след 15-20 минути в youtube не можеш да го пипнеш . това е със сменена термо паста 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми имам два G1620 на копачите и по-студени процесори не съм имал. При 23 градуса стайна процесорите държат 30 градуса в idle и не повече от 45 при пълно натоварване. На теб лаптопа ти като не е наред процесора не е виновен. Или някой не умее да сменя термопаста, или охлаждането е прецакано, или го държиш на одеяло или нещо, което му пречи да се охлажда

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля да взимам това:

BB код:

Обща стойност - 495.81 лв. с ДДС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.