Премини към съдържанието
iliapz

Есе на тема "Със свобода или с бреме парите даряват човека "

Препоръчан отговор

Трябва ми помощ по горе посочената тема. Help me please  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ми помощ по горе посочената тема. Help me please  :)

Каква конкретно помощ търсиш - да те дарим с пари или със свобода?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да ми предложите някакъв вариант на есе по тази тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе що не седнеш да си го напишеш, вместо да играеш на компютъра ?Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PROОт личен опит знам какво ще ти каже учителката по български език и литература "Знам какви са ти възможностите и знам ти как се изразяваш, това няма как ти да си го написал" това ми каза на мен учителката по бг.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хехе що не седнеш да си го напишеш, вместо да играеш на компютъра ?Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PROОт личен опит знам какво ще ти каже учителката по български език и литература "Знам какви са ти възможностите и знам ти как се изразяваш, това няма как ти да си го написал" това ми каза на мен учителката по бг.Sent from my Foxsky T33 using Taptalk PRO

Ти какво искаш да му каже.?? Браво,браво Иванчо ли?  :D 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Надали някой ще седне да пише есето ти. Както каза @VipKokata, то си е за тебе, ти ще държиш матура, а на матурата няма да има форумчета и други такива екстри. Знам от личен опит, че не е най-приятното занимание, но няма лесно. 

Както знаеш есето се състои от 4 части(....).

Аз бих включил в увода 3-4 изречения свързани с парите в днешния ден(колко много сме зависими от тях, кой до каква степен ги има и т.н). След това идва ред на най-важната част от есето ти - тезата. Тази част, където ще е отговора на въпроса ти. Избираш едното, защото е казано това или това..

Не, че имаме пари, че да мислим дали ни дават свобода или бреме, ама това е друг въпрос. (Аз поне бих наблегнал на това :D).

След това са аргументите - най-обемната част т работата ти. Тук всичко зависи от уменията ти, речниковия ти запас, от степента на задълбоченото мислене и т.н. + това включи някой цитат, че да ти повиши оценката с половин единица (поне при нас така правеше).

За заключение пишеш отново общи неща, но трябва да впечатли аудиторията. 

И ако седнеш и си напишеш есето по този начин, кажи си оценката след това. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.