Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте ще ви помоля да ми помогнете относно конфигурация за игри. Нека видео карата да е на nVidia и процесора Intel-ски.

Бюджета е около 800 лв.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни една за 1000 и сложи по евтино дъно и ще стане твоя бюджет а може и да  вземеш една за 700 и да  заместиш  пак дъно и 1 плочка рам памет и ще си отново в бюджета. Каква карта на NVIDIA искаш да има в нея ?

Конфигурация около 700 лева

Редактирано от AlkatrazBG (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни една за 1000 и сложи по евтино дъно и ще стане твоя бюджет а може и да  вземеш една за 700 и да  заместиш  пак дъно и 1 плочка рам памет и ще си отново в бюджета. Каква карта на NVIDIA искаш да има в нея ?

Конфигурация около 700 лева

Ще помоля за директна конфигурация, понеже е за племенника ми, пък той няма търпение да поиграе на новите игрички като Call of Dutty и др., пък там минимум 6GB RAM си ги иска.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Охоо за такъв тип игри ще ви трябва сериозно видео което е поне 350 лева. От темата за 700 левовите просто добавете и видео карта външна    ASUS GTX750TI-OC-2GD5 и детето ще играе  супер с нея.  Монитор поне имате ли защото ако нямате нещата отиват хептен на зле.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще помоля за директна конфигурация, понеже е за племенника ми, пък той няма търпение да поиграе на новите игрички като Call of Dutty и др., пък там минимум 6GB RAM си ги иска.

Заповядай:

Обща стойност - 799.00 лв. с ДДС

Без записвачка! За 6GB RAM не стигат парите, а и COD Ghost спокойно се играе и с 4.

Публикувано изображение

Поздрави!
Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай:

Обща стойност - 799.00 лв. с ДДС

Без записвачка! За 6GB RAM не стигат парите, а и COD Ghost спокойно се играе и с 4.

Публикувано изображение

Поздрави!

Благодаря.

За Palit казват, че се "чупят" много, но дали е така...?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Има поне 1000000000000000 теми подобни на тази!

Ноооо по-лесно е да се пише, вместо да се чете!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

За Palit казват, че се "чупят" много, но дали е така...?

Не. А специално тази е най-новата серия на NVidia с много добро охлаждане и доста голям фабричен оувърклок. Но същевременно тиха, хладна и с ниска консумация.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не. А специално тази е най-новата серия на NVidia с много добро охлаждане и доста голям фабричен оувърклок. Но същевременно тиха, хладна и с ниска консумация.

Благодаря, жив и здрав

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.