Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой може ли да ми препоръча магазин в София или конкретен модел слушалки за около 50-100 лева? Предпочитан AKG, Sennheiser или Bose (ако се намират слушалки от тази марка в този ценови диапазон). Не искам тапи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AKG K99

Ако си способен да отделиш над 100 лв - това е слушалката AT ATH-M35

Редактирано от КОЛЕЦ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсачката ползва ли?Има сигурно 10 теми (ако не и повече) по твоето питане!

:offtopic_s:

Няма 10 теми.

Не е задължително да се изхвърлям до 100. Даже предпочитам да са около макс 70, някакъв среден тип - да не са много големи, за да слушам и навън с тях. Бях си харесал един от Техномаркет - AKG, предлагат ги за 100 лева, не се сещам кой модел, но са ми последен вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 10 теми.

Не е задължително да се изхвърлям до 100. Даже предпочитам да са около макс 70, някакъв среден тип - да не са много големи, за да слушам и навън с тях. Бях си харесал един от Техномаркет - AKG, предлагат ги за 100 лева, не се сещам кой модел, но са ми последен вариант.

Има,има....Ето например тук се коментират слушалки от 50 до към 110 лв.Не ме карай да ти давам линкове към всички теми  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма 10 теми.

Тези най вероятно си гледал AKG K440NC - 99лв. и си заслужават. Стават и за навън не са много големи и добре изолират околния шум. Имат много висока чувствителност и свирят достатъчно силно от всякакъв източнок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно наскоро гледах слушалки Sennheiser в този ценови диапазон в магазин на улица Ангел Кънчев, точно на ъгъла със Солунска до Плесио, но не му знам името - отиди да провериш. Аз лично имам Sennheiser от много по-висок клас и съм изключително доволен от качеството на звука!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Някой ,ако може да помага!!! Става въпрос какви слушалки с микрофон да си взема за сума от 100-150лв

1.Да са качествени за слушане на музика от/РС/

2.Наушници - меки и да обхващат цялото ухо

3.Говорители не по-малко от 40мм, магнити-по възможност неолинови.

4.Пластмасата да не скърца.

5.Микрофона да е подвижен с жак или да се прибира на вътре ,може и вграден. 

От вашите мнения зависи дали в последствие ще  си взима отделен микрофон!!!!!!!!!!!

Чета много мнения и все различни !!!

Едно от тях- какво качество искаш от геймърски слушалки !!!!!!!

Вярно ли е ,че са по -некачествени ? и това ,че са с микрофон ?

Имам отделна аудио карта:

Saund Blaster Audigy2 -24.bit 

win 7 64bit . Не знам : Инстелирам Flash Player 32 bit не иска 64 ,но това е друга тема .

Вижте тези:http://www.plesio.bg/slushalki-s-mikrofon-c-69981325/creative-headset-fatal1ty-gaming-p-286677.html

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16826158082

AKG  Sennheiser  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ти се бъркам или нещо,но мога да ти кажа,че слушалките са и ще бъдат най-лошия ми избор за слушане на музика и нещо подобно.Зависи и сега за какво ще ги ползваш понеже няма много варианти,повечето ги купувате за музика,защо да хвърляш пари за някакви слушалки или нещо като може да си купиш за тези 100 лв нещо като субуфер,уредба или Hi-Fi система.От личен опит знам,че слушалките са едно неудобно средство за слушане,но към темата бих ти препоръчал нещо на Razer,защото напоследък много я хвалят. :)  Ето тези са симпатични и много ''геймъри'' ги ползват,както за игри така и за музика

->цък<-

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е не винаги човек може да слуша музика на уредба по различни причини. Затова и винаги има нужда от едни слушалки под ръка. Сега, принципно аз не препоръчвам на никой да дава прекалено много пари за слушалки, защото те се чупят много лесно и няма смисъл да се изръсиш за нещо, което не знаеш колко дълго ще ползваш. Но да, Razer също биха свършили отлична работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.