Премини към съдържанието
combg

Искам наклонен текст

Препоръчан отговор

Здравейте. Искам да си направя текста да е наклонен, като ето този Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте ме разбрали явно. Искам менютата, надписите да ми ги показва наклонени, не като пиша коментари...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте ме разбрали явно. Искам менютата, надписите да ми ги показва наклонени, не като пиша коментари...

В настройките на браузъра избери някой шрифт с наклон (името му да съдържа ITC).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките на браузъра избери някой шрифт с наклон (името му да съдържа ITC).

Надписите легнаха както искам, но все още имената на клиповете, коментарите и прочие си стоят прави. Имаш ли напредвид някакъв шрифт, с гугъл хром съм. Мерси! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвах и 3-те шрифта, но никой не даде ефекта, който искам. Все едно все така си стои и не се накланя. С гугъл хром съм. Iz4jw, искам шрифта да ми се показва както ти си написал "Избери си  ""Georgia", а в момента ми е така "Избери си ... ". 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.