Премини към съдържанието
Оля Илиева

Въпрос за андроид приложението Clean Master?

Препоръчан отговор

Първо се надявам да съм уцелила раздела в който да питам, но ако не е моля преместете темата в правилния! Бих искала да попитам защо това приложение Clean Master след последния му ъпдейт започна да ми изключва звука на телефона? Звука се оправя след като го деинсталирам. Телефона ми е Samsung Galaxy ACE Duos S6802, а това приложение ми вършеше добра работа. Имам и вградено приложение на телефона, но то почиства само рам паметта. Ако има добър заместител, който да не ми прави проблеми със звука на телефона моля споделете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитайте разработчиците на софтуера, най-вероятно се касае за някакъв бъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десетки аналози има в маркета, които си вършат работата не по-зле!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И всичките излишни...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Първо се надявам да съм уцелила раздела в който да питам, но ако не е моля преместете темата в правилния! Бих искала да попитам защо това приложение Clean Master след последния му ъпдейт започна да ми изключва звука на телефона? Звука се оправя след като го деинсталирам. Телефона ми е Samsung Galaxy ACE Duos S6802, а това приложение ми вършеше добра работа. Имам и вградено приложение на телефона, но то почиства само рам паметта. Ако има добър заместител, който да не ми прави проблеми със звука на телефона моля споделете :)

Опитайте да деинсталирате приложението и след това отношо го изтеглете на телефона. Приложението работи отлично и останах много доволен. Телефонът ми е Sony xperia но за секунда не са се появили такива проблеми както при Вас! Успех Ви желая!

И всичките излишни...

Да! Наистина значителна част от тях са напълно излишни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста негативни мнения за последните версии, сложи си в.3.8.2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има доста негативни мнения за последните версии, сложи си в.3.8.2

При мен с последната версия /мисля  5/ за час и половина не срещнах никакъв проблем. Това е информативно, а мненията разбира се, че ги прочетох.

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали въобще чистят нещо тези приложения? Забелязах, че при почистване на рам паметта с Clean Master-а само една, две секунди по-късно си е пак толкова заето. А с вграденото приложение си се почиства без да се връща отново на нивото, на което е била заета. Поне излишните файлове (временни от сърфиране да речем) да почиства, пък може и друго да чисти не знам. Проблема всъщност се появи при последния при мен ъпдейт, при който се появи новата функция с виртуалната метла. Може да е имало и предишна версия с нея, но след ъпдейта е проблема при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А дали въобще чистят нещо тези приложения? Забелязах, че при почистване на рам паметта с Clean Master-а само една, две секунди по-късно си е пак толкова заето. А с вграденото приложение си се почиства без да се връща отново на нивото, на което е била заета. Поне излишните файлове (временни от сърфиране да речем) да почиства, пък може и друго да чисти не знам. Проблема всъщност се появи при последния при мен ъпдейт, при който се появи новата функция с виртуалната метла. Може да е имало и предишна версия с нея, но след ъпдейта е проблема при мен.

.

Опитайте версията, която колегата Ви е препоръчал,/3.8/ защото аз сега я пробвах за около 2 часа.Нямаше никакви проблеми с цялостната и работа и се справя отлично, но това е при мен.Има превод в маркета и можете подробно да се запознаете с работата. На български е. От мен успех и благодаря, че сте я споменали.Това е вече моята почистваща програма. Всичко е много нагледно направено. Лека вечер!

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.