Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Оля Илиева

Въпрос за андроид приложението Clean Master?

Препоръчан отговор

Първо се надявам да съм уцелила раздела в който да питам, но ако не е моля преместете темата в правилния! Бих искала да попитам защо това приложение Clean Master след последния му ъпдейт започна да ми изключва звука на телефона? Звука се оправя след като го деинсталирам. Телефона ми е Samsung Galaxy ACE Duos S6802, а това приложение ми вършеше добра работа. Имам и вградено приложение на телефона, но то почиства само рам паметта. Ако има добър заместител, който да не ми прави проблеми със звука на телефона моля споделете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Попитайте разработчиците на софтуера, най-вероятно се касае за някакъв бъг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Десетки аналози има в маркета, които си вършат работата не по-зле!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И всичките излишни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Първо се надявам да съм уцелила раздела в който да питам, но ако не е моля преместете темата в правилния! Бих искала да попитам защо това приложение Clean Master след последния му ъпдейт започна да ми изключва звука на телефона? Звука се оправя след като го деинсталирам. Телефона ми е Samsung Galaxy ACE Duos S6802, а това приложение ми вършеше добра работа. Имам и вградено приложение на телефона, но то почиства само рам паметта. Ако има добър заместител, който да не ми прави проблеми със звука на телефона моля споделете :)

Опитайте да деинсталирате приложението и след това отношо го изтеглете на телефона. Приложението работи отлично и останах много доволен. Телефонът ми е Sony xperia но за секунда не са се появили такива проблеми както при Вас! Успех Ви желая!

И всичките излишни...

Да! Наистина значителна част от тях са напълно излишни!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има доста негативни мнения за последните версии, сложи си в.3.8.2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Има доста негативни мнения за последните версии, сложи си в.3.8.2

При мен с последната версия /мисля  5/ за час и половина не срещнах никакъв проблем. Това е информативно, а мненията разбира се, че ги прочетох.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А дали въобще чистят нещо тези приложения? Забелязах, че при почистване на рам паметта с Clean Master-а само една, две секунди по-късно си е пак толкова заето. А с вграденото приложение си се почиства без да се връща отново на нивото, на което е била заета. Поне излишните файлове (временни от сърфиране да речем) да почиства, пък може и друго да чисти не знам. Проблема всъщност се появи при последния при мен ъпдейт, при който се появи новата функция с виртуалната метла. Може да е имало и предишна версия с нея, но след ъпдейта е проблема при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

А дали въобще чистят нещо тези приложения? Забелязах, че при почистване на рам паметта с Clean Master-а само една, две секунди по-късно си е пак толкова заето. А с вграденото приложение си се почиства без да се връща отново на нивото, на което е била заета. Поне излишните файлове (временни от сърфиране да речем) да почиства, пък може и друго да чисти не знам. Проблема всъщност се появи при последния при мен ъпдейт, при който се появи новата функция с виртуалната метла. Може да е имало и предишна версия с нея, но след ъпдейта е проблема при мен.

.

Опитайте версията, която колегата Ви е препоръчал,/3.8/ защото аз сега я пробвах за около 2 часа.Нямаше никакви проблеми с цялостната и работа и се справя отлично, но това е при мен.Има превод в маркета и можете подробно да се запознаете с работата. На български е. От мен успех и благодаря, че сте я споменали.Това е вече моята почистваща програма. Всичко е много нагледно направено. Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...