Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте.

Реших да си взема един евтиничък таблет, който да ми върши работа (за гледане на филми, видеоразговори и др.).

Открих този таблет (за 159 лв. + 25 лв за 16 гб карта) и реших да се посъветвам с вас дали някой случайно е имал такъв, дали мога да намеря по-добър от този за 200 лева мах.

п.п. 7 или 8 инча от сега да кажа, че не ми трябват :)

Редактирано от daka_kill (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей такъв бе, ядове ще береш. Аз не бих рискувал нито с такъв таблет, нито от продавалник..

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей такъв бе, ядове ще береш. Аз не бих рискувал нито с такъв таблет, нито от продавалник..

За тези пари толкова. Какво му плаща. Проба , грешка ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, за студент - да :D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Твърда малка резолюция за този голям екран. 

PIPO U1 PRO  препоръчвам ти този таблет. Марката е доста известна (не в България) с това, че правят много качествени таблети на ниска цена с много добра сглобка. Двуядрен процесор RK3066 на 1,6 Ghz + 4-ядрен графичен чип Mali 400, 1GB Dual-channel RAM. 7" 1280:800 IPS 178 градуса ъгъл на виждане. Таблета е метален със Android 4.1 :) 2 камери предната е 0.3M а задната 2M със HD video, поддържа USB OTG и външно 3G, Bluetooth :) Батерията е 3500 mAh,HDMI. Таблета в продавалника е НОВ. http://www.pipo.cn/En/index.php?m=Product&a=show1&type=2&id=241

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 200 лв. е крайния бюджет, по-добро за тези пари съмняваме да намериш и то ново.:  Lenovo IdeaTab A1000L 59-385925 - 189 лв.Мисля, че течманиак/а  го има същия таблет или се бъркам?  :speak:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай някаква по-известна марка като Lenovo, asus и тнт. Тези китайските са по евтини и уж с по-хубави параметри, но след известно време правят проблеми! Един приятел си взе подобен и точно на втория ден както си седи в някое приложение и след няколко секунди само се затваря приложението, включително и във фейсбук и така прави постоянно. 

Ясно е, че всичко е въпрос на пари, но по-добре си вземи нещо малко по-скъпо или ако нямаш нужните пари изчакай малко отколкото да рискуваш с такива таблети :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай някаква по-известна марка като Lenovo, asus и тнт. Тези китайските са по евтини и уж с по-хубави параметри, но след известно време правят проблеми! Един приятел си взе подобен и точно на втория ден както си седи в някое приложение и след няколко секунди само се затваря приложението, включително и във фейсбук и така прави постоянно. 

Ясно е, че всичко е въпрос на пари, но по-добре си вземи нещо малко по-скъпо или ако нямаш нужните пари изчакай малко отколкото да рискуваш с такива таблети :)

Хаййййде, говорим на изуст. Аз имам FoxSky T33 (погледни х-ките му в нета) та го ползвам вече година и НИКОГА не съм имал проблеми със замръзвания, забивания на приложения и т.н. Сглобката е невероятна, никога не е скърцал като се има в предвид, че го ползва мама и малкия ми брат. Всичко си върви плавно и нормално. Истинския производител е Aoson M33 прочети в нета за PIPO и AOSON да се увериш, че за тях само хубави думи се говорят. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаййййде, говорим на изуст. Аз имам FoxSky T33 (погледни х-ките му в нета) та го ползвам вече година и НИКОГА не съм имал проблеми със замръзвания, забивания на приложения и т.н. Сглобката е невероятна, никога не е скърцал като се има в предвид, че го ползва мама и малкия ми брат. Всичко си върви плавно и нормално. Истинския производител е Aoson M33 прочети в нета за PIPO и AOSON да се увериш, че за тях само хубави думи се говорят. 

На изуст? Аз ти казвам, какво съм чул и видял не говоря на изуст. Да не мислиш, че аз си купувам само скъпи и хубави марки? Просто споделям какво мисля и коя е по-разумната покупка. Браво за твоя таблет, но нали знаеш, че всяко правило си има изключение. Може наистина да е хубав таблета нека да си го ползваш още много време ;)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 200 лв. е крайния бюджет, по-добро за тези пари съмняваме да намериш и то ново.:  Lenovo IdeaTab A1000L 59-385925 - 189 лв.Мисля, че течманиак/а  го има същия таблет или се бъркам?  :speak:

Не, моят е още по-стар модел - A2107 A-H. :)

Доволен съм от него, ама пуста му работа, ще си остана с 4.0.3 завинаги на него. Lenovo от доста време нямат какъвто и да е ъпдейт за него.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, моят е още по-стар модел - A2107 A-H. :)

Доволен съм от него, ама пуста му работа, ще си остана с 4.0.3 завинаги на него. Lenovo от доста време нямат какъвто и да е ъпдейт за него.

То доколкото знам не е и предвиден такъв. :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.