Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Станислав Радев

Избор на таблет

Препоръчан отговор

Здравейте.

Реших да си взема един евтиничък таблет, който да ми върши работа (за гледане на филми, видеоразговори и др.).

Открих този таблет (за 159 лв. + 25 лв за 16 гб карта) и реших да се посъветвам с вас дали някой случайно е имал такъв, дали мога да намеря по-добър от този за 200 лева мах.

п.п. 7 или 8 инча от сега да кажа, че не ми трябват :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей такъв бе, ядове ще береш. Аз не бих рискувал нито с такъв таблет, нито от продавалник..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недей такъв бе, ядове ще береш. Аз не бих рискувал нито с такъв таблет, нито от продавалник..

За тези пари толкова. Какво му плаща. Проба , грешка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами, за студент - да :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твърда малка резолюция за този голям екран. 

PIPO U1 PRO  препоръчвам ти този таблет. Марката е доста известна (не в България) с това, че правят много качествени таблети на ниска цена с много добра сглобка. Двуядрен процесор RK3066 на 1,6 Ghz + 4-ядрен графичен чип Mali 400, 1GB Dual-channel RAM. 7" 1280:800 IPS 178 градуса ъгъл на виждане. Таблета е метален със Android 4.1 :) 2 камери предната е 0.3M а задната 2M със HD video, поддържа USB OTG и външно 3G, Bluetooth :) Батерията е 3500 mAh,HDMI. Таблета в продавалника е НОВ. http://www.pipo.cn/En/index.php?m=Product&a=show1&type=2&id=241

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 200 лв. е крайния бюджет, по-добро за тези пари съмняваме да намериш и то ново.:  Lenovo IdeaTab A1000L 59-385925 - 189 лв.Мисля, че течманиак/а  го има същия таблет или се бъркам?  :speak:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай някаква по-известна марка като Lenovo, asus и тнт. Тези китайските са по евтини и уж с по-хубави параметри, но след известно време правят проблеми! Един приятел си взе подобен и точно на втория ден както си седи в някое приложение и след няколко секунди само се затваря приложението, включително и във фейсбук и така прави постоянно. 

Ясно е, че всичко е въпрос на пари, но по-добре си вземи нещо малко по-скъпо или ако нямаш нужните пари изчакай малко отколкото да рискуваш с такива таблети :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледай някаква по-известна марка като Lenovo, asus и тнт. Тези китайските са по евтини и уж с по-хубави параметри, но след известно време правят проблеми! Един приятел си взе подобен и точно на втория ден както си седи в някое приложение и след няколко секунди само се затваря приложението, включително и във фейсбук и така прави постоянно. 

Ясно е, че всичко е въпрос на пари, но по-добре си вземи нещо малко по-скъпо или ако нямаш нужните пари изчакай малко отколкото да рискуваш с такива таблети :)

Хаййййде, говорим на изуст. Аз имам FoxSky T33 (погледни х-ките му в нета) та го ползвам вече година и НИКОГА не съм имал проблеми със замръзвания, забивания на приложения и т.н. Сглобката е невероятна, никога не е скърцал като се има в предвид, че го ползва мама и малкия ми брат. Всичко си върви плавно и нормално. Истинския производител е Aoson M33 прочети в нета за PIPO и AOSON да се увериш, че за тях само хубави думи се говорят. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хаййййде, говорим на изуст. Аз имам FoxSky T33 (погледни х-ките му в нета) та го ползвам вече година и НИКОГА не съм имал проблеми със замръзвания, забивания на приложения и т.н. Сглобката е невероятна, никога не е скърцал като се има в предвид, че го ползва мама и малкия ми брат. Всичко си върви плавно и нормално. Истинския производител е Aoson M33 прочети в нета за PIPO и AOSON да се увериш, че за тях само хубави думи се говорят. 

На изуст? Аз ти казвам, какво съм чул и видял не говоря на изуст. Да не мислиш, че аз си купувам само скъпи и хубави марки? Просто споделям какво мисля и коя е по-разумната покупка. Браво за твоя таблет, но нали знаеш, че всяко правило си има изключение. Може наистина да е хубав таблета нека да си го ползваш още много време ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако 200 лв. е крайния бюджет, по-добро за тези пари съмняваме да намериш и то ново.:  Lenovo IdeaTab A1000L 59-385925 - 189 лв.Мисля, че течманиак/а  го има същия таблет или се бъркам?  :speak:

Не, моят е още по-стар модел - A2107 A-H. :)

Доволен съм от него, ама пуста му работа, ще си остана с 4.0.3 завинаги на него. Lenovo от доста време нямат какъвто и да е ъпдейт за него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, моят е още по-стар модел - A2107 A-H. :)

Доволен съм от него, ама пуста му работа, ще си остана с 4.0.3 завинаги на него. Lenovo от доста време нямат какъвто и да е ъпдейт за него.

То доколкото знам не е и предвиден такъв. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...