Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Аз съм любител SEO и се захванах да оптимизирам фирмения сайт на един приятел.Захванах се с прокета предимно,за да разбера дали още ставам за тази работа,защото през последните 2 години почти не съм правил оптимизации.Сайтът е на пловдивска фирма,която се занимава с довършителни ремонти и строителни услуги и това са и ключовите думи,в които се целим - "ремонти пловдив", "довършителни ремонти пловдив","строителни услуги пловдив" и др.Ето и стратегията,която аз използвам - направих първоначално on page seo,след това им направих няколко социални профила - fb,twitter,google plus и сега го добавям в подбрани фирмени каталози и директории.Иска ми се някой по опитен колега да хвърли едно око на сайта и да си изкаже мнението (говоря предимно за on page оптимизацията),защото много неща се промениха в последно време и ми се струва,че съм изостанал леко :).Ето го и сайта: http://donchevi.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

През последните две години станаха може би най-мащабните промени в Google. Дали е добре да наваксваш със знания, докато правиш опити върху фирмен сайт на познат?!

Иначе след кратък поглед на On page-а - имаш добри попадения, но и пропуски. Внимавай с работата по сайта, тъй като не бих искал да съм на твое място, ако последва наказание от страна на Google.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сайта по трите търсения излиза на 1, 9, и около 25 място. Хич не е зле, макар че тези ключови думи не са много конкурентни.

Ако бях аз щях да напиша десетина или повече статии в добри директории.

А за самия сайт - http://validator.w3.org показва 9 грешки. Бих сменил ALT тага на снимките - там където той се вижда като dsc000173large.jpg бих го променил като "довърштелен ремонт на апартамент" или нещо подобно, като по този начин повтарям легално ключови думи. И бих набил ключови думи още по страниците, да има по още едно две повторения. И след кликане върху смартфона - да може директно да се лайква.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Погледнах сайта, добър е за индексиране. Анализирах набързо ключовите думи и видях, че най-много използвано е "ремонти", която е изключително разпространена (конкуретна). Гледай и да използваш други думи и като постваш нещо, препоръчвам ти да поставяш H2 (поне 2 пъти).

И аз имах проблем с One Page, но с времето проблемите се отстраниха, като почетох още малко и се информирах. Надявам се и при тебе нещата да се получат :)

Поздрави,

Дженк

Редактирано от Дженк Юсеин (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Направих един бърз анализ на сайта Ви и се оказа че има доста неща които са пропуснати в SEO-то.

Примерно нямате h1 в сайта, което е много важно за оптимизацията.

Занимавам се със оптимизация, ако имате нужда от моите услуги свържете с мен от контактната информация на сайта http://slvdesign.com/

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колеги  и  аз  имам  подобен  проблем, бихте ли  направили  анализ  и  на  този  сайт http://hipolend.com/ , искам  да  го  класирам  на  1  страница  по  кл.думи - хиполенд  и  хиполенд каталог.По  думата  хиполенд  ме  изхварли  много  назад,  дали  сам  получил  наказание  или  просто  е  много  конкурентна  думата  хиполенд.Искам  да  спомена  че  от  скоро  се  занимавам  с  WP сайтове  и  сам  се  мъча  да  ги  класирам ,  но  явно  не  достигат  знания.На  какво  според  вас  трябва  да наблегна  за  да  имам  успех и  ако  някои  има  желание  да  помогне  и  да  го  пооправи  да  сподели, плащам  си  за услугата  стига  да  не  ми  е  дебело

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колеги  и  аз  имам  подобен  проблем, бихте ли  направили  анализ  и  на  този  сайт http://hipolend.com/ , искам  да  го  класирам  на  1  страница  по  кл.думи - хиполенд  и  хиполенд каталог.По  думата  хиполенд  ме  изхварли  много  назад,  дали  сам  получил  наказание  или  просто  е  много  конкурентна  думата  хиполенд.Искам  да  спомена  че  от  скоро  се  занимавам  с  WP сайтове  и  сам  се  мъча  да  ги  класирам ,  но  явно  не  достигат  знания.На  какво  според  вас  трябва  да наблегна  за  да  имам  успех и  ако  някои  има  желание  да  помогне  и  да  го  пооправи  да  сподели, плащам  си  за услугата  стига  да  не  ми  е  дебело

Нали знаеш, че анализа струва пари и никой няма да се хване да го прави? И искаш да излезеш на ключова дума - името на бранд? С този сайт? Залягай над учебниците и действай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте  http://hipolend.com/ 

Погледнах сайта Ви набързо и  установих груби грешки в SEO-то.

Имате реален шанс да се класирате по ключовите думи които искате, но трябва сериозно да се отнесете с оптимизацията.

Успех! http://slvdesign.com/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте  http://hipolend.com/ 

Погледнах сайта Ви набързо и  установих груби грешки в SEO-то.

Имате реален шанс да се класирате по ключовите думи които искате, но трябва сериозно да се отнесете с оптимизацията.

Успех! http://slvdesign.com/

Ето така - не се прави. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да , точно  това  питам,  за  сега  в  гогле  бг  по  кл. думи  и излизам  на  1  страница  по  хиполенд каталог  и  на  13  позиция  по  дума  хиполенд,  дайте  савет  как  да  се  изкача  на  2  позиция  след  оригиналния  бранд  и  дали  могат  да  ми  направат  проблем  от  Хиполенд  за  ползване  на  техни  снимки( свалени  са  от  нета)  и  евентуално  и  да  стигна  2  позициа  дали  ще  идва  добър трафик до сайта ?От  знаещите  опчаквам  съвет  за  грубите  ми  грешки  в  сайта  и  как  да  ги  оправа,  ше  почерпа :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от iisark
      Здравейте, колеги.
      Преди няколко месеца започнах да оптимизирам английски уебсайт в нишата с превоз на покъщнина и хамалска дейност.
      Започнах оптимизацията си със съдържанието, добавих съответните ключови думи, оптимизирах дизайна и изображенията, отделните секции
      с информация, качествени линкове. Проблемът при мен обаче е, че сайтът не напредва кой знае колко, а работя върху него от месеци. Вижте сами. На какво може да се дължи това?
      Къде греша и какви техники трябва да взема под внимание в SEO-то, за да го класирам по-подобаващо?
    • от даниел павелов
      Здравейте! Имам един проблем. След много разговори с майка ми се отказах от рисуването и сега се чудя с какво да следвам след 12-и клас, аз сега съм 11 - и клас. Дайте ми съвет. Търся някоя специалност, след завършването, на която да имам реализация и добро заплащане....
      По български съм добре
      По история брилянтен
      По английски живот и здраве ще държа изпит този септември за c1, но като цяло не ми вървят езиците
      По география съм добре.....
    • от canko99
      Здравейте! Почнах да правя дървен модел на една лодка от дърво, няма да я пускам във вода само ще си я гледам. Та мисълта ми е бихте ли ми предложили материал, от който да го направя? Мисля сърцевината на кабината да я направя от фибран, да ви попитам има ли пяна по-твърда от фибрана, или тя е най-твърдата. После фибрана ще го покрия с епоксидна или полиестерна смола, коя от тези смоли е по - здрава и надеждна, т.е. няма да се напука и моделът ще издържи вовек и веков.  другият ми вариант е да облепя фибрановата кабина с глина и да я грундирам и после боядисам и   лакирам ще ползвам такава глина, ще се напука ли  кой от посочените начини е по-удачен с глината или с смолата? Благодаря ви предварително!

• от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• от canko99
      Добър ден! Сложил съм си в мазата, уж, за да майсторя разни работи фасунга с два контакта от практикера, но не стават за шуко, искам да питам ако си взема такъв разклонител за контакт, ще стане ли, че много искам да ползвам мазата като ателие. Има ли такива разклонители във вашите градове, че на нашите железарии-няма, а из интернет, ги има по разни сайтове, направих поръчка, и от 1 месец не са ми я пратили! Мерси предварително!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.