Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здрваейте ! искам да си зема нов компютър,но да не е готова конфигурация.Искам следните игри да вървят Diablo 3 RoS,WoW,Dota2,Counter strike GLobal offensive-200 FPS 

Та понеже много не разбирам реших да попитам за около 1300 лева може ли да се измисли нещо?

Само искам видео картата  по възможност 2 ГБ видео ако може  :D

Редактирано от traio92 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да пуснеш темата защо не погледна колко теми със същия бюджет и изисквания има от последните 2-3 дена.. Примерно http://www.kaldata.com/forums/topic/224172-%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D0%B3%D1%83%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-1200-1300%D0%BB%D0%B2/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах някакво тестче,в което 6350-ката изкара точно колкото 8320-ката,но не помня къде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
BB код:

Обща стойност - 896.60 лв. с ДДС

+

Излизаме малко над бюджета но мисля че си струва!

Ако идва скъпо може да се резне от процесор и дъно.

Процесорът е i5 на Intel (доста по хубав от боклуците на AMD), видеото е много добро с 2GB памет, а и идва с подарък SSD за ОС програми и игри, имаш 1,5 TB хард, кутията и захранването също са много хубави. Имаш 8GB RAM и дъно, което също е много добро.

Поздрави!

Редактирано от totkov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брех че определение, боклуците на AMD, ми и на мен Window$ не ми харесва, ама боклук не съм го наричал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Брех че определение, боклуците на AMD, ми и на мен Window$ не ми харесва, ама боклук не съм го наричал.

Че то си е така. Пък и лъжат хората и какво ли още не. А и не случайно повечето PC-та в света са с Intel. Още като видиш историята им та и до ден днешен са си такива. Не знам защо толкова много ги препоръчват тука?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Че то си е така. Пък и лъжат хората и какво ли още не. А и не случайно повечето PC-та в света са с Intel. Още като видиш историята им та и до ден днешен са си такива. Не знам защо толкова много ги препоръчват тука?

Ами не си прав. Преди време AMD бяха набрали инерция пред Intel, и се предлагаха масово AMD конфигурации. Ако се върнеш назад във форума, ще забележиш, че се наблягаше на AMD в предложенията. AMD имат добри предложения все още, особено що се касае за графични решения - без значение интегрирани или дискретни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AMD имат по скоро добри мениджъри, защото всичките им добри продукти са резултат на закупуване на чужда компания или крадене на идеи. За графичните карти съм съгласен, но те пак не са творение на AMD, а на ATI което те купиха. Първите им процесори са крадени от Intel. K6 и К7 също се резултат на купени компании. За новите им модели е същата работа. Хората ги купуват заради „високите“ параметри, въпреки че повечето от тях са търговски трик.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

GTX 760 с подарък 120GB SSD. На това аз викам оферта. :D

Редактирано от sando99 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

боклуците на AMD

:ph34r: http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4570-vs-AMD-FX-8350 я виж долу тестовете как боклуците на амд имат повече точки

че и може да го клокнеш 4.74 GHz на въздух и 4.98 GHz на водно

Редактирано от mrazqmakaroni (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.