Премини към съдържанието
KOCKAR

Оправяне на татус , проблем ли е ?

Препоръчан отговор

Добър ден днес ми направиха една татуировка с надпис самоче по погрешка в надписа беше объркана едната буквичка вместо Е беше написано А и днес след като се минаха 3,4 часа пак отидохме и за няма 10 минути го дооправихме и вече буквичката изглежда както трябваше , но днес четох че и не е хубаво да ходиш при същия човек който ти е правил татуса да я оправя ,  но човекът който ми я беше направил ми я дооправи без никакъв проблем и от него имам още няколко татуса които са ми от няколко месеца и ми ги повтори и т.н.. сега може ли да ми стане нещо заради това ? , само да допълня че човекът който ми прави татуса работи с висока хигиена и няма мръсни иглички и т.н.

Редактирано от PURVATA VTORATA TRETATA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е как пък му провери игличките, че са чисти ?

Достатъчно ми е да видя че току що ги отваря. Това не ми е проблем аз имам доста татуси от него та ако бяха мръсни щеше тогава да имам големи възпаления , та въпроса ми е дали това наистина е така че не е хубаво да ходиш при същия човек да ти я дооправя защото я оправихме без проблем , но ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Достатъчно ми е да видя че току що ги отваря. Това не ми е проблем аз имам доста татуси от него та ако бяха мръсни щеше тогава да имам големи възпаления , та въпроса ми е дали това наистина е така че не е хубаво да ходиш при същия човек да ти я дооправя защото я оправихме без проблем , но ...

Защо да не е хубаво ? Каква е разликата дали ще е един или друг човек ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо да не е хубаво ? Каква е разликата дали ще е един или друг човек ?

И аз си задавам този въпрос , но в някакъв сайт татоо пишеше че не било хубаво , п.с да не са имали впредвид че ако самият майстор е объркал озн. че не го бива в занаята и да потърся друг ,доколкото този който ми я прави е опитен и просто изговарянето на думата е по различна и той така я е и написал. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз си задавам този въпрос , но в някакъв сайт татоо пишеше че не било хубаво , п.с да не са имали впредвид че ако самият майстор е объркал озн. че не го бива в занаята и да потърся друг ,доколкото този който ми я прави е опитен и просто изговарянето на думата е по различна и той така я е и написал. 

Ти защо не попиташ в онзи сайт, какво са имали предвид ?

Татоо - друго си е да си модерен. Не като някаква си татуировка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти защо не попиташ в онзи сайт, какво са имали предвид ?

Татоо - друго си е да си модерен. Не като някаква си татуировка.

в тези сайтове аз ако пиша ще ми отговорят другия месец , не мерси ако си запознат с това дали е добре или не ми кажи ако ли не чакам следващият разбирач. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

в тези сайтове аз ако пиша ще ми отговорят другия месец , не мерси ако си запознат с това дали е добре или не ми кажи ако ли не чакам следващият разбирач. :D

А ако той ти каже, че не е хубаво, какво ще направиш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако той ти каже, че не е хубаво, какво ще направиш ?

Еми почвам да се лекувам евентуално. :D 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми почвам да се лекувам евентуално. :D

От какво ще се лекуваш ? С какво ще се лекуваш ?

Дали имаш нужда от лечение или не решава лекарят - не ти.

Иди на лекар ако нещо те притеснява и не се излагай по форумите с такива въпроси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оплакваш ли се от него че да го сменяш, аз не съм си сменял личния лекар от 8 години поради пречината че като ми трябва направление за специалист винаги ми дава, - и защо да го сменям

А някои като им кажеш искам направление почват - ама защо, да опитаме първо с това и подобни глупости

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

оплакваш ли се от него че да го сменяш, аз не съм си сменял личния лекар от 8 години поради пречината че като ми трябва направление за специалист винаги ми дава, - и защо да го сменям

А някои като им кажеш искам направление почват - ама защо, да опитаме първо с това и подобни глупости

Аха, ясно мерси. :D

От какво ще се лекуваш ? С какво ще се лекуваш ?

Дали имаш нужда от лечение или не решава лекарят - не ти.

Иди на лекар ако нещо те притеснява и не се излагай по форумите с такива въпроси.

аз затова питам по форумите да знам дали да ходя при лекар ама ейтакива като тебе с такива отговори.

Редактирано от PURVATA VTORATA TRETATA (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.