Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
algor

Apple представи CarPlay, свързвайки вашия iPhone с автомобила ви

Препоръчан отговор

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мммммм, време беше да се започнат интеграциите на полезности Apple-ски и в автомобилите.  :)

От програмистка и потребителска гледна точка ще кажа, че беше по-добре да се хванат и да измислят стандартен интерфейс телефон-автомобил, Щото така само apple е тъпо. От къв зор колата ще ми определя какъв телефон да си купя???

От търговска гледна точка, само мога да им се възхищавам...

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм , а като си купя тва Волво и нямам Iphone какво правя ?! Тъпа работа като цяло. Виж, друго ще е ако е специална операционна система за автомобилни "компютри",но не  е така. 

пп. Mighty Car Mods,един канал за коли в Youtube , си вградиха цял Ipad в таблото,вместо радио и т.н. Едно към едно с това е,а и става за всяка кола :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тази интеграция за пореден път Apple просто показаха, че живеят в бъдещето !

Да, със сигурност ще има интеграция на автомобилните компютри и с андроид-базирани телефони.Но това ще бъде по-нататък.Apple обаче са първите.Очакват ни интересни времена :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От програмистка и потребителска гледна точка ще кажа, че беше по-добре да се хванат и да измислят стандартен интерфейс телефон-автомобил, Щото така само apple е тъпо. От къв зор колата ще ми определя какъв телефон да си купя???

От търговска гледна точка, само мога да им се възхищавам...

По първата част: съгласен съм с мнението ти, обаче забравяш нещо съществено, а именно, че това е Apple.

Ще си го направят, ще го вградят и знаеш ли какво ще стане после?

То е ясно - с малка доработка или приложение ще може всеки телефон да се върже и да ползва екстрите, но за тази цел всеки производител ще трябва да си купи от тях 1-3-6 лиценза и те просто ще си вдигнат отново акциите и печалбите.

А бе тия ако не изкарат много пари от нещо изобщо не се хващат на хорото.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А бе тия ако не изкарат много пари от нещо изобщо не се хващат на хорото.

Затова казах че от търговска гледна точка им се възхищавам...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.