Премини към съдържанието
Lucky_Luck

Проблем с Microsoft Update

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Преди 2 дни ми се наложи да преинсталирам - системата ми се срина и рестор-а неможа да помогне. Намрих си релийз който е ъпдейтнат до февруари и пишеше че нищо не е променяно, добавяно или трито. Обаче след инсталацията, настройките , импорта на хисторито по разните програми и сертификати и след повече от половин дневна борба по инсталация, активация и ъпдейти и настройки на програми и процеси се оказа че имам проблеми с ъпдейтите от Microsoft  - в частност за техните продукти - най важен от който ми е Office, a също така подозирам и че и фреймуърка .... ето снимки какво е положението като дам ъпдейт - като отворя ъпдейт центъра -

, като му дам на линка да ми показва ъпдейти и за повече продукти на Microsoft -  ме прапраща на този сайт където немога да направя нищо -

https://www.kaldata.com/forums/gallery/image/13549-basic-update-1/

. А по принцип би трябвало да ми даде това - . Но уви.... при опит да видя от страничното меню за настройките се вижда това- - а би трябвало да се вижда това -   и да имам такъв резултат - .

Помогнете ми моля с някакви съвети. Опитах да инсталирам всички ъпдейти. - но ми дава само за уиндоуса. Инсталирах ги. Но за офис пакета нищо не ми излиза. Намрих в един сайт малко инфо. Но с указаните съвети неможах да постигна нищо. Имаше някакви файлове като добавка но неможах да разбера как трябва да ги интегрирам и къде (ето го и сайта - надявам се да не се счита за спам или реклама - линк )

Редактирано от Lucky_Luck (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Намрих си релийз който е ъпдейтнат до февруари и пишеше че нищо не е променяно, добавяно или трито.

Ето тук ти е проблема. Не вярвай това което пише по описанията на торентите, защото все ще се намери някой спрян процес или сървиз. Намери си MSDN имидж, и инсталирай от него, тези ъпдейтнати и пипани версии въобще не се занимавай с тях.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Коя е версията на WUA? Дръпни си последната.

П.П. От препратката на Ken, последния пост, редакцията на регистрито направил ли си?

П.П. Може и това да пробваш :

Старт меню->gpedit.msc->Отваряш Computer configuration > Administrative templates > Windows components -> Отиваш на Windows update гледаш в дясно всичко трябва да е на Not Configured.

Редактирано от darco (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.