Премини към съдържанието
furbus

Backup от XP на Win7

Препоръчан отговор

Здравейте. Ще преинсталирам настолния си компютър от XP на Win7. Всички програми, които съм инсталирал досега съм ги слагал в диск D, но след като преинсталирам компютъра всички стават или в Trial период или въобще не работят и трябва всичко на ново да инсталирам, защото всички програми имат и някакви файлове създадени в диск C и той като се изтрие, програмите след това не работят. Искам да попитам дали е възможно да си направя бекъп примерно на папката Program Files и после в Windows 7 програмите, които съм инсталирал преди, да си работят  отново?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Ще преинсталирам настолния си компютър от XP на Win7. Всички програми, които съм инсталирал досега съм ги слагал в диск D, но след като преинсталирам компютъра всички стават или в Trial период или въобще не работят и трябва всичко на ново да инсталирам, защото всички програми имат и някакви файлове създадени в диск C и той като се изтрие, програмите след това не работят. Искам да попитам дали е възможно да си направя бекъп примерно на папката Program Files и после в Windows 7 програмите, които съм инсталирал преди, да си работят  отново?

Не. Защото освен в Program Files програмите записват данни в регистъра, в system32, и един Господ знае още къде.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.