Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Първо се извинявам ако това е неподходящият раздел.

Бих искал да ми предложите гейминг компютър до 850лв. който ще може да подкара по-новите игри. Не искам да си купя конзола, защото честно казано не ми се дават 120лв. за игра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега,можете да сложите 

MSI nVidia GeForce GTX 750Ti, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E за 256 лв.

Със спестените пари може да се вземе рам-памет например. ;) 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсва оперативна памет.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам това...

Количка

Обща стойност - 391.39 лв. с ДДС

Плюс 

Intel® CoreTM i5-4440, 3.1GHz, Haswell, 6MB, Socket 1150, Box  310,50 лв. с безплатна доставка.

Или точно 700 лв.Ще карате на вграденото видео и постепенно ще си съберете пари за една прилична видеокарта.Ако решите да дадете малко повече пари,още от сега можете да си вземете 2х4 ГБ рам,общо за около 760 лв ще стане компютъра.Имате прилична,но семпла кутия,чудесно захранване,хард с три години гаранция.Дъното има всякакви изводи,на първо време ще ви вършат работа,а след покупка на външно видео вече няма да има значение.

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Благодаря на всички, разгледах предложенията, които бяха много добри на всички, убединих компонентите, и получих това:

http://nikem-bg.net/cart/49912p1r47999p1r47524p1r50074p1r47897p1rf.html

Моля, изкажете мненията си за това, добра система ли е? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре вземете кит 2х4 ГБ рам.

Лично за мен,картата която съм ви предложил в пост номер 5 е по-добра от Сапфирката.И ще харчи много по-малко ток.Особено пък при варианта на кутия с предварително поставено захранване,трябва да имате едно на ум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Благодаря на всички, разгледах предложенията, които бяха много добри на всички, убединих компонентите, и получих това:

Заменете картата с тази - http://nikem-bg.net/computer-components/POWER-COLOR-AXR7-260X-2GD5-TDHE-OC/description.html Разликата е само 1.79 лв. а е с доста по-добро охлажданe.

Захранванията вървящи с кутии наистина са доста куци и това не е изключение. Принципно има нов модел дето е малко по-як но това в кутията си е старото.

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Липсва хард диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заменете картата с тази - http://nikem-bg.net/computer-components/POWER-COLOR-AXR7-260X-2GD5-TDHE-OC/description.html Разликата е само 1.79 лв. а е с доста по-добро охлажданe.Захранванията вървящи с кутии наистина са доста куци и това не е изключение. Принципно има нов модел дето е малко по-як но това в кутията си е старото.

Благодаря Ви за видео картата, направих малък ъпдейт:

http://nikem-bg.net/cart/49912p1r47524p1r47999p1r50720p1r46784p1rf.html

Сложих видео картата която препоръчахте, смених и кутията, със захранване 600W, но пречи ли това захранване и голям проблем ли е? Може ли да изгори нещо?

П.С. - Аз имам 1TB и записвачка, ще ги взема от старият компютър и ще ги сложа на новият, за да пестя пари.

Редактирано от RatedRsuperstar (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването не пречи.Просто в тия комбинирани кутии и захранвания точно последните не са от най-качествените.

Това дето сте го написал в послепис,трябваше да го напишете в първият си пост.Тогава нямаше да ви се предлагат дискове,ами спестените пари щяха да се вложат в по-добри части.например вместо 6300 ,щяхте да вземете някой i5.Но вече е късно моме за китка,както се пее в една песен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега,можете да сложите 

MSI nVidia GeForce GTX 750Ti, 2048MB, GDDR5, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E за 256 лв.

Със спестените пари може да се вземе рам-памет например. ;) 

колега , нали знаеш че  FTW acx версията на EVGA е с по 10% по- бърза от повечето gtx 750ti пък да не говорим че може да се boost-ва до 1430 mhz /core ,така че според мен 750ti ftw е добър избор а РАМ памет ако му притрябва да си добави по нататък

ето и доказателство 

към 2:11 почват бенчмарковете  а 12:27 е пълния преглед на видеокартата .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

колега , нали знаеш че  FTW acx версията на EVGA е с по 10% по- бърза от повечето gtx 750ti пък да не говорим че може да се boost-ва до 1430 mhz /core ,така че според мен 750ti ftw е добър избор а РАМ памет ако му притрябва да си добави по нататък

А ти нали знаеш,че в конфигурацията предложена от MachineZZ липсваше рам-памет? Как да се вмъкне тя в конфигурацията,ако не се отреже от някой елемент.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ти нали знаеш,че в конфигурацията предложена от MachineZZ липсваше рам-памет? Как да се вмъкне тя в конфигурацията,ако не се отреже от някой елемент.....

не съм видял ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Искам да попитам тези, които са си копували от никем, продуктите качествени ли са? Имали ли сте случаи да не работи нещо, дефекти? Връщат ли пари ако е дефектно? Те ли сглобяват компонентите, тестват ли дали работи системата? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да качествени са и ако поискаш могат да ти я сглобят БЕЗПЛАТНО!!!!!

Редактирано от MachineZZ_BG (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес ми пристигна компютъра, сега Ви пиша от него. Благодаря на всички, които ми препоръчахте компоненти. Още не съм пробвал игри на него, защото му инсталирвах драйвери. Така, и конфингурацията е:

Gigabyte GA-970A-DS3P

AMD FX 6300 3.5G X6

A-DATA 8GB 1600Mhz

Powercolor R7 260X 2GB GDDR5

SAMSUNG 1TB 7200rpm

CM K350 W/600W PSU .

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Днес ми пристигна компютъра, сега Ви пиша от него. Благодаря на всички, които ми препоръчахте компоненти. Още не съм пробвал игри на него, защото му инсталирвах драйвери. Така, и конфингурацията е:

Gigabyte GA-970A-DS3P

AMD FX 6300 3.5G X6

A-DATA 8GB 1600Mhz

Powercolor R7 260X 2GB GDDR5

SAMSUNG 1TB 7200rpm

CM K350 W/600W PSU .

Браво и честито.Качете някоя и друга снимка,да се порадваме и ние.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.