Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,Имам един въпрос към Вас, къде мога да кандидатствам с матура по английски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Лесотехническия университет. Разгледай тук:

http://www.vuzove.com/

Не влизай в прием, а в първия линк към всеки университет, защото понякога прием не може да се отвори.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти от предната година - прием с матура 2013

В Лесотехническия, но момчето едва ли иска да стане горски. Най-добрия ти вариант е Софийския университет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти от предната година - прием с матура 2013В Лесотехническия, но момчето едва ли иска да стане горски. Най-добрия ти вариант е Софийския университет.

То там не се учи само за горски. Посочих го, защото знам със сигурност, че там приемат с ДЗИ по английски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То там не се учи само за горски. Посочих го, защото знам със сигурност, че там приемат с ДЗИ по английски език.

Ами приемат и на тия места, от линка, който дадох. Лесото не се слави като университет, в който отиваш, ако знаеш английски. Но момчето да си решава къде му се учи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам един въпрос към Вас, къде мога да кандидатствам с матура по английски език.

Търсачка за кандидат-студенти

Публикувано изображение

Редактирано от pa-pa (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.