Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

lizart9511

ДЗИ английски език

Препоръчан отговор

Здравейте,Имам един въпрос към Вас, къде мога да кандидатствам с матура по английски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Лесотехническия университет. Разгледай тук:

http://www.vuzove.com/

Не влизай в прием, а в първия линк към всеки университет, защото понякога прием не може да се отвори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти от предната година - прием с матура 2013

В Лесотехническия, но момчето едва ли иска да стане горски. Най-добрия ти вариант е Софийския университет. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти от предната година - прием с матура 2013В Лесотехническия, но момчето едва ли иска да стане горски. Най-добрия ти вариант е Софийския университет.

То там не се учи само за горски. Посочих го, защото знам със сигурност, че там приемат с ДЗИ по английски език.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То там не се учи само за горски. Посочих го, защото знам със сигурност, че там приемат с ДЗИ по английски език.

Ами приемат и на тия места, от линка, който дадох. Лесото не се слави като университет, в който отиваш, ако знаеш английски. Но момчето да си решава къде му се учи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам един въпрос към Вас, къде мога да кандидатствам с матура по английски език.

Търсачка за кандидат-студенти

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...