Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте! Първо искам да ме извините, ако пиша тази тема на грешно място.Така, проблема е следният: Пускам си компютъра и ми дава BSOD. Проблема е:KERNEL_DATA_INPAGE_ERRORSTOP: 0x0000007AРазчетох се из сайтове и там пишеше, че проблема е в хард диска (лоши сектори). Тези сектори се премахват (поне така знам), но проблема е,че не мога да го пусна изобщо, дори и през Safe Mode.Ще се радвам, ако някой ми помогне.Благодаря :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изглежда на хардуерен проблема. Най-добре първо си направи един бекъп с някой жив диск, след това мъчи диска с поправка.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има не малко програми, които уж намират и поправят лоши сектори, но с доста съмнителни резултати.Обикновено стигне ли се до тук, изхода е ясен - в кофата.Все пак може да опиташ с една доказала се сред първенците в "чистенето" на лоши сектори - HDDRegenerator.Мен ме е спасявала, но не очаквай чудеса, всичко зависи от състоянието на харда! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има не малко програми, които уж намират и поправят лоши сектори, но с доста съмнителни резултати.Обикновено стигне ли се до тук, изхода е ясен - в кофата.Все пак може да опиташ с една доказала се сред първенците в "чистенето" на лоши сектори - HDDRegenerator.Мен ме е спасявала, но не очаквай чудеса, всичко зависи от състоянието на харда! 

Нека първо си спасява инфото, че после и това може да не успее. Всяка манипулация по харда - четене/писане може да го съсипе и да спре всеки момент без предупреждение. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спаси си инфото и после нов хард диск :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.