Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, този месец смятам да си закупя нов HDD , но се чудя дали да е Western Digital или нещо друго. Парите, които ще отделя за него са 250-300лв. и тъй като на него ще записвам доста информация искам да е качествен. Какво бихте ми препоръчали? Благодаря предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, този месец смятам да си закупя нов HDD , но се чудя дали да е Western Digital или нещо друго. Парите, които ще отделя за него са 250-300лв. и тъй като на него ще записвам доста информация искам да е качествен. Какво бихте ми препоръчали? Благодаря предварително. :)

Не сте споменал какъв да е обема и каква информация ще се записва(дали ще се ползва за стандартни цели или пък за записване на CCTV да речем)!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Western Digital

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3TB-SEAGATE-SATA-6G-7200-64M

Това достатъчно ли е ? :)

Колега той не е казал, колко място му трябва, а качество иска....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информацията, която ще записвам на него е главно музика, филми или бекъп файлове на други дялове или части от тях. Смятам че към 2TB са достатъчни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина искате да отделите тия средства,можете да си купите ССД и обикновен диск заедно с това.Ще забърза системата значително и пак ще имате диск за сторидж.

Нещо такова....

Обща стойност - 291.81 лв. с ДДС

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Информацията, която ще записвам на него е главно музика, филми или бекъп файлове на други дялове или части от тях. Смятам че към 2TB са достатъчни.

HITACHI 2048MB Ultrastar 7K3000 64MB SATA III Крайна цена 319,68 лв. - с 5 години гаранция! Перфектен избор. ultrastar-7k3000

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HITACHI 2048MB Ultrastar 7K3000 64MB SATA III Крайна цена 319,68 лв. - с 5 години гаранция! Перфектен избор. ultrastar-7k3000

За тези пари, че и по-малко:

4TB-SG-ST4000DM000--64MB-3Y

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като заговорихме с SSD, какво значи да се забърза системата? По-бързо ще ми зарежда Windows, по бързо ще ми вървят програмите... Не съм чел по въпроса, но ако може едно бързо и кратко обяснение би могло да ми помогне. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като заговорихме с SSD, какво значи да се забърза системата? По-бързо ще ми зарежда Windows, по бързо ще ми вървят програмите... Не съм чел по въпроса, но ако може едно бързо и кратко обяснение би могло да ми помогне. :)

Гугъл не ви работи? Опитайте това.

Уикипедия

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси, не знаех че има статия в Уикипедията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тези пари, че и по-малко:

4TB-SG-ST4000DM000--64MB-3Y

Мне, не важи. :D  Хитачито е по-напред, а и с по-голяма гаранция. Аз бих жертвал двойния обем за сметка на качеството.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.