Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

От скоро ми се появи този проблем : екранът ми си пулсира в жълто. Ту е нормален ту е жълтеникав. Как да оправя проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи някоя снимка,да видим.

Също така,малко повече инфо може ли? Ама от техническо естество да е.

И също така,може да пробваш с друг монитор,да видиш дали се получава същото.Може да пробваш твоят монитор на друг компютър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е и размазан, значи е 3Д!

Слагай 3Д очила и започвай ...

:D  :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направи някоя снимка,да видим.

Също така,малко повече инфо може ли? Ама от техническо естество да е.

И също така,може да пробваш с друг монитор,да видиш дали се получава същото.Може да пробваш твоят монитор на друг компютър.

Монитора ми е HP w2216v. Пробвал съм го на друг компютър и съм нямал такъв проблем. Опитвал съм и много скапан монитор, от онези старите, тежките, но той дори не беше конфигуриран.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Монитора ми е HP w2216v. Пробвал съм го на друг компютър и съм нямал такъв проблем. Опитвал съм и много скапан монитор, от онези старите, тежките, но той дори не беше конфигуриран.

Опс!!!

Значи мирише на прецакана видео картааааааа!!!

Смени я с друга и би трябвало да се оправи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опс!!!

Значи мирише на прецакана видео картааааааа!!!

Смени я с друга и би трябвало да се оправи.

Трудно.. Вградена ми е, а смятам чак към края на април да вземам нова.

Оказа се, че проблема е от кабела. Смених го с друг :) Благодаря за отзивите! atridi ти заради един кабел още малко лично ще ми продадеш нова видео карта...

Редактирано от Никой Не (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оказа се, че проблема е от кабела. Смених го с друг :) Благодаря за отзивите! atridi ти заради един кабел още малко лично ще ми продадеш нова видео карта...

При положение че на друг компютър върви без проблем, не знам какви магии си направил!?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма магия, за подобни проблеми най-често виновник е точно интерфейсния кабел. Сигурно е VGA. 

Добре е, че си се усетил навреме, преди да почнеш да сменяш хардуера. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ти е виновен, човека се е опитал да ти помогне :). Просто при такъв тип проблеми винаги първо трябва да се провери кабела, вече след това да се изпробват други решения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не ти е виновен, човека се е опитал да ти помогне :). Просто при такъв тип проблеми винаги първо трябва да се провери кабела, вече след това да се изпробват други решения.

То мързела велика сила!!!! Занесъл монитора без кабела и буууууууууууум, на другия компютър свети и грее!!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.