Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да си сменя харда на PC-то. Дискът е взет от друг компютър, на него има инсталиран WIN XP. Целта ми е да си запазя информацията на харда, който искам да сложа на моето PC.

След като го вържа за дъното (всички кабели пасват) се показва черен екран с мигащо тире в горния ляв ъгъл. БИОС-а разпознава харда. HDD-то е с IDE интерфейс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесният начин.

Връщате харда на другото ПЦ и си копирате важната информация.

Щом мига курсора,значи буутването му  не е в ред.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема е такъв, че си направих нова конфигурация и използвах захранването от старата система - тя вече е на части. Не ми се сглобява на ново заради един хард. В краен случай може и това да направя, но все пак - няма ли друго решение? Ако имам възможност ще пробвам на 3 - ти компютър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си на друго дъно ще е малко проблемно. Но иначе можеш да: Буттнеш от LiveCD на Hiren, ако не е разделен вече на дялове го раздели на C и D примерно, местиш в D всичко което ти трябва, накрая форматираш и преинсталираш Windows в C.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си на друго дъно ще е малко проблемно. Но иначе можеш да: Буттнеш от LiveCD на Hiren, ако не е разделен вече на дялове го раздели на C и D примерно, местиш в D всичко което ти трябва, накрая форматираш и преинсталираш Windows в C.

публикувано 07 март 2014 - 21:25

Дата на на поста е от преди две седмици...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и, аз чисто информативно му казвам, дори и да си е оправил проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е и, аз чисто информативно му казвам, дори и да си е оправил проблема.

Дано да ви прочете.Ама надали,защото от тогава не е влизал в сайта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.